Yüreğine Gözyaşını Çizen, Bir hüznün Ressamıyım, Deniz Feneri Kadar Yalnız, Bir Martı gibi deniz üst

zahide 28 Nis 2010

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,315
    1,909
    38

Yüreğine gözyaşını çizen,
    bir hüznün ressamıyım,
    deniz feneri kadar yalnız,
    bir martı gibi deniz üstünde
    Umut arıyorum.

Biricik aşkım ; Ne zaman bir sözcük salsam koynuna sıcak karşıladın hep.Yine öyle olsun ne olur.

Bedenine gurbet ruhumun yegane koruganı,kuytusu aşkım.Görüşmeyeli çok bulut biriktirdi gökyüzü.Çok sigara içtim tekbaşına,puslu camların ardında.Sensizim,sensiz olduğum için yalnızım.Umutlarım dara düştü.Ne yıllara nede yollara inancım kalmadı artık.

Gecenin karanlığında kesik bir kol kadar yalnızım.Kulaklarımda bir yitirişin zılgıtları.Sustu davullar.Gecenin karanlığında can çekişen bir sokak kedisi kedisi kadar çaresiz ve yalnızım.Duymuyorsan feryadımı,sussun davullar.

Büyük bir istekle yuvasından ilk kez çıkan acemi bir karınca gibiyim sevdanın sokaklarında.Kocaman bir yiyecek bulmuşum taşıyamıyorum.Taşısamda yuvanın yolunu unutmuşum bulamıyorum.Üstelik "O bizim" diyen başka gözler var başka bir yuvadan üzerime kızgınlıkla dikilen.Olmayacak bir umudu azık edemiyorum yüreğime.

Biricik aşkım ; Gözlerim sulu bir yalnızlık içinde gecelerle gecelerce cebelleşmekten,masallardaki yitik ülkeyi aramaktan yoruldum.

Yürüyemiyorum.Umutsuzluklarım korkularımla elele vermişler ayaklarımdan sürüyorlar.Gidiyorum.

Hoşçakal.

2. Güzel paylaşım için teşekkürler ablacımm emeklerine sağlık...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş