"Yıl yıl ömüR" adlı ilginç yazılar, Çocuklukdan ergenliğe yaş yaş sosyal yapı, Sayfa süslü gün gün y

PeRiKıZı 5 Şub 2013

1. [​IMG]

YAŞ 5
    Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim.

YAŞ 7
    Meşrubat içerken gülersem içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim.

YAŞ 12
    Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun bir süre ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim.

YAŞ 13
    Annemle babamın elele tutusmalarının ve öpüşmelerinin beni daima mutlu ettiğini öğrendim.

YAŞ 15
    Bazan hayvanların kalbimi insanlardan daha fazla ısıttığını öğrendim.

YAŞ 18
    İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve aşktan ibaret olduğunu öğrendim.

YAŞ 24
    Aşkın kalbimi kırabileceğini ama buna değer olduğunu öğrendim.

YAŞ 33
    Bir arkadaşı kaybetmenin en kestirme yolunun ona ödünç para vermek olduğunu öğrendim.

YAŞ 36
    Önemli olanın başkalarının benim için ne düşündükleri değil benim kendi hakkımda ne düşündüğüm olduğunu öğrendim.

YAŞ 38
    Eşimin beni hala sevdiğini, tabakta iki elma kaldığında küçüğünü almasından anlayabileceğimi öğrendim.

YAŞ 41
    Bir insanın kendine olan güveninin, başarısını büyük oranda belirlediğini öğrendim.

YAŞ 44
    Annemin beni görmekten her seferinde sonsuz mutluluk duyduğunu öğrendim..

YAŞ 46
    Yalnızca minik bir kart göndererek bile birinin gönlünü aydınlatabileceğimi öğrendim.

YAŞ 49
    Herhangi bir işi yaptığımdan daha iyi yapmaya çalıştığımda, o işin yaratıcılığa dönüştüğünü öğrendim.

YAŞ 50
    Sevgi, evde üretilmemişse, başka yerde öğrenmenin çok güç olabileceğini öğrendim.

YAŞ 53
    İnsanların bana, izin verdiğim biçimde davrandıklarını öğrendim.

YAŞ 55
    Küçük kararları aklımla, büyük kararları ise kalbimle almam gerektiğini öğrendim.

YAŞ 64
    Mutluluğun parfum gibi olduğunu, kendime bulaştırmadan başkalarına veremeyeceğimi öğrendim.

YAŞ 70
    İyi kalpli ve sevecen olmanın, mükemmel olmaktan daha iyi olduğunu öğrendim.

YAŞ 82
    Sancılar içinde kıvransam bile başkalarına basağrısı olmamam gerektiğini öğrendim.

YAŞ 90
    Kiminle evleneceğin kararının hayatta verilen en önemli karar olduğunu öğrendim.

Ve YAŞ 95
    Öğrenmem gereken daha pek çok şeyler olduğunu öğrendim.

Özdemir Asaf

2. paylaşım için teşekkürler

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

215,638
    1,964
    38

ilginç bir yazı ellerine sağlık,

4. Yorumlarınız için teşekkürler..

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş