Vampirli filmler neden çok tutar, korku filmleri neden çok tutar, bazı filmler neden çok seyredilir,

'Her Şey Hakkında Karışık Konular' forumunda zahide tarafından 8 Oca 2018 tarihinde açılan konu

By zahide on 8 Oca 2018 16:10
 1. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  203,385
  1,786
  38


  Bazen bir filmi seyredersiniz, hiç beğenmezsiniz ancak her ne hikmete tamamlayıp bir de tüm serisini hatmedersiniz ya, işte haberiniz olsun yalnız değilsiniz. Bunu bir sürü insan yapıyor. Öyle çok insan yapıyor ki bazen çekildiğine yapımcının lanet ettiği filmler ve türler gişe rekorları kırabiliyor. İşte sizler için nasıl meşhur olduğunu bir türlü anlayaadığımız 5 film türü derledik. Biz konuşalım da, seyredip seyretmemek sizin seçiminiz.
  5. Vampirli Aşklı Fimler


  [​IMG]

  Aslında tüm vampir hikayeleri aşk barındırır. Dracula'da da aşk vardır, Nosferatu'da da, Vampirle Görüşme'de de... BBuna rağmen sson yıllarda bir vampir filmleri şaha kalktı. Neden böyle oldu, eskiden olmayan ne vardı bu filmlerde?

  Birinci cevap artık işin içine seksin de girdiği. Eskisi kadar seks beyazperdeden kaçırılmıyor bu da aşk hikayesini daha albenili kılıyor.

  İkincisi ise bu filmler özellikle kadın seyircilere müthiş hitap ediyor. Arka sokakların yakışıklı asi delikanlısı vampirler, aynı erkeklere sunulan manken kadınlar gibi albenisi bol tiplemeler.

  4. Katilli Korkular


  [​IMG]

  Dolgun göğüslü kadınları parçalayan maskeli katiller bir şekilde çekici geliyor. Aşk yok ama seks var burda da. Seksin karşılığı ölüm gerçi, sevişirsen öldürülürsün taaa 1996'da Çığlık filminde bile anlatılan bir mesele.

  Onun dışında bir şiddet pornografisini de pek seviyoruz. Testereler, hosteller falan... Neyse bakalım.

  3. Tuvalet Mizahı


  [​IMG]

  Tuvalet mizahını seviyoruz çünkü kafamızı çok çalıştırmamız gerekmiyor. Aptal erkekler aptalca şeyler söylesin, yüzlerine garip şekiller versin beğeniyoruz. Amerika'da Salak ile Avanak, bizde isse Recep İvedik var. Gerçi oradakiler daha bir zeka barındırıyor ya neyse, biz gene Recep'e kaldık.

  2. Michael Bay filmleri


  [​IMG]

  Filmin de oyunculukların da ssenaryonun da kötü olacağını biliyoruz, gene de ısrarla gidip sseyrediyoruz. Çünkü hep bir araba patlatıyor, çünkü hep bir aksiyon var. Bad Boys, Transformers, Ninja Kaplumbağalar...Travmassın Micheal Bay...

  1. Zombili Geceler


  [​IMG]

  Konuşmuyorlar homurdanıyorlar. Doğru düzgün yürümüyorlar, ne bulssalar ısırıyorlar. Ama şu an dünyanın en büyük çılgınlığı oldular.Ne çok seviyoruz şu zombi kıyametini? Gerçek dünyadan bu kadar mı vazgeçtik? Her şeyi ille beyin yiyicilere mi teslim edeceğiz?
   

Yorumlar

'Her Şey Hakkında Karışık Konular' forumunda zahide tarafından 8 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş