Ümit KARAN ve Eskişehir Spor, Ümit KARAN Eskişehir Spor Hakkında ne Düsünüyor, Eskişehir Spor ve Ümi

zahide 23 Mar 2010

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,767
    1,396
    38

Ümit Karan'ın sitemize Özel Yaptığı Ropörtaj

.[​IMG]

“Beklentilere cevap vereceğim”
    Galatasaray’dan büyük umutlarla transfer edilen Eskişehirspor’un yıldız futbolcusu Ümit Karan, önemli açıklamalarda bulundu. Arkadaşımız Akif Fındık’ın sorularını içtenlikle yanıtlayan tecrübeli futbolcu, Eskişehirspor’da bu sezon beklentilere cevap vereceğini
    söyledi.
    “Muhteşem Taraftar Beni Buraya Çekti”
    Eskişehir’e gelmemdeki en büyük etken kuşkusuz taraftardı. Aslında yurt içinde kalmayı düşünmüyordum. Başkanımızın beni çok istemesi ve çılgın taraftar beni buraya çekti.

“İnanılmaz Bir Sevgi Var”
    Aslında Eskişehir’e gelirken ne beklediğimi çok bilmiyordum. Buraya gelince inanılmaz bir sevgiyle karşılaştım. Taraftarın bana gösterdiği sevgi beni inanılmaz mutlu etti.Daha önceki yıllarda futbolda yaptığımız başarılı işler taktir görmüş.
    “Beklentilere cevap vereceğiz”
    Bizim hedefimiz öncelikle Eskişehirspor taraftarına layık olmak. Bu sezon beklentilere cevap vereceğim. Ligde ilk 6’yı hedefliyoruz. En önemlisi de mümkünse kupada finale kadar çıkmak istiyoruz. Tüm çalışmalarımızda bu doğrultuda devam ediyor.
    “Takımda Arkadaşlık mükemmel”
    İnanılmaz bir sevgi ve saygı çerçevesinde muhteşem bir aile ortamı var. Zaman zaman bunları büyük takımlarda yaşayamıyorsunuz. Fakat burada arkadaşlık ortamı çok iyi.
    “Uyum Sorununu Çözersek Kimse Tutamaz”
    Çok iyi bir kamp dönemi geçirdik. Mutlaka eksiklerimiz var, uyum anlamında. Uyum sürecini atlattığımız an bizi kimse ligde tutamaz. İki hafta sonra çok oturmuş bir takım göreceksiniz. Ligde bu sezon çok iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum.
    “Manisa Maçından Alınan 1 Puan İyi”

Manisaspor maçında uyum ve eksikliği hissettik. Üstün oynamamıza rağmen, skor üstünlüğünü elde edemedik. Ama gelecek açısından olumlu bir görüntü sergiledik. Deplasmanda alınan bir puan ve sezonun ilk maçı olmasından dolayı bir puan iyi.
    “Bursa’yı Taraftar Gücüyle Yeneriz”
    Bizim için en önemli olan Bursa maçında taraftarımızla buluşmamız. Kesinlikle galibiyet istiyoruz. Bursa iyi bir ekip. Ama taraftarımızın da gücüyle galip gelen taraf olacağız.
    “Galatasaray’a Kırgınlığım Olmadı”
    Geçen sezon çok iyi bir sezon geçirmedim. Sakatlıklar oldu. Devre arasında yönetim benden kulüp bulmamı söyledi. Bu da çok büyük bir moral bozukluğuma yol açtı. Galatasaray’da güzel günler geçirdim. Kırgınlığım olmadı. Yaşadığım 3 şampiyonluk, hepsi birbirinden önemli ve özeldi. Galatasaray taraftarına bunca yıl beni destekledikleri için teşekkür ediyorum.
    “Gönderiliş Şekli Hoş Değil”
    Hakan Şükür, Hasan Şaş gibi futbolcuların kulüpten gönderiliş şekli hoş değildi. Galatasaray’da bu tür futbolcular bir daha yetişir mi? Bilmiyorum.
    .[​IMG]
    “Milli Takım Her Zaman Zoru Başarır”

Milli Takımımızın işi oldukça zor gözüküyor. Oynayacağı bütün maçları kazanması gerekiyor. Milli Takım her zaman zoru başarabilecek güçtedir.

kaynak: Esesfutbol.com

2. arnavutali

arnavutali ÜYE

1,825
    0
    0

GÜZEL PAYLAŞIMLARIN İÇİN TEŞEKÜRLER[​IMG]

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş