Twitter #Music hayata geçti, Twitter yeni gelişmeler, Twitter de müzik dinlemek, Twitterle ilgili ye

eXCaLiBuR 19 Nis 2013

 1. eXCaLiBuR

  eXCaLiBuR ÜYE

  507
  0
  0


  [​IMG]

  Twitter, bir haftadır teknoloji dünyasında söylentileri dolaşan müzik uygulaması #Music’i hayata geçirdi.

  Apple iOS işletim sistemine uyumlu olan #Music, ilk olarak ABD, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda’da sunuldu.

  Kullanıcılarıyla etkileşimini haber ve video içeriğiyle güçlendiren Twitter, müzik yayını ve araması yapılmasını sağlayan uygulaması #Music ile yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi.

  #Music, Twitter’ın yapısına uyumlu bir uygulama olarak, Twitter’daki trendlere ve takipçilere göre kullanıcılara parça önerilerinde bulunacak. Uygulama, iTunes, Spotify (Türkiye’de kullanılamıyor) ve Rdio müzik hizmetlerinin geniş müzik arşivinden yararlanıyor.

  Android kullanıcıları, #Music uygulamasını mobil cihazlarında kullanamayacak olsa da, hizmete music.twitter.com adresinden internet tarayıcısı aracılığıyla erişilebilecek.

  The Verge sitesinin haberine göre, #Music önceden belirtildiği gibi dört başlık altında içerik sunuyor. Bunlar: ‘Önerilenler’ (Suggested), Şimdi Çalınıyor (#NowPlaying), Yeni Gelenler (#Emerging) ve Popüler (#Popular). Twitter’a müzik içeriği sağlayan herhangi bir hizmeti kullanabileceğiniz gibi, Twitter müzik arşivini genişletmek için yeni şirketlerle anlaşmayı planladıklarını belirtti.

  Twitter, müzik uygulaması hakkında sürekli sessiz kalmış ancak konuya yakın kaynaklar geçtiğimiz hafta uygulamanın ABD’de başlayan Coachella müzik festivaliyle birlikte hayata geçeceğini öne sürmüştü.
   
 2. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  214,936
  1,963
  38


  buda güzel bilgi emir sağol
   


 3. Paylaşım için teşekkürler...Emeğinize sağlık...
   
 4. eXCaLiBuR

  eXCaLiBuR ÜYE

  507
  0
  0


  OnemLi deqiL Rica ederim
   
 5. Bulut58

  Bulut58 ÜYE

  3,100
  2
  0


  Paylaşım için teşekkürler Emeğinize sağlık
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş