(¯`• TùRKiiYE 'YE GiiRiiS •´¯)

MLTM 6 Oca 2009

1. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

[imghttp://img58.imageshack.us/img58/8532/p7130012ri7.jpg[/img]​

Moderatör tarafından düzenlendi: 26 Ağu 2009

2. Ynt: (¯`• TùRKiiYE 'YE GiiRiiS •´¯)

mltm ellerine saglik cok guzel turkiye girisi ben bakinca fotoya fena halde etkilendim,her yil giderim lakin o giris ani var o heyacani izah etmek mumkun degil

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,734
    1,930
    38

Ynt: (¯`• TùRKiiYE 'YE GiiRiiS •´¯)

ay meltem tüylerim diken diken oldu yaaa ne heyecandir demi ama hele o mehmetcik yazısı
    inan icim kabardı ..ellerine sağlik canım ne güzel yansıtmıssın..böle fotoğraflar hep bekliyrum...sağol..

4. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

benden bi rep paylasim icin tskler :)

5. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Inanin bende bu fotolara bakarken icim tuaf oluorrr, ama o ani yasamak, turkiye 'ye giris yaparken, o duygu anlatilmaz yha...

6. erhan

erhan ÜYE

66
    0
    0

ellerine sağlık meltem çok güzel olmuş hakkaten

7. Ynt: (¯`• TùRKiiYE 'YE GiiRiiS •´¯)

MESALA 2008 YILINDA BIZ BURDA BRUKSELDE 26 HAZIRAN PERSEMBE SAAT 16HDA YOLA CIKTIK VE 26 SAATTE MLTM IN RESIM DE GOSTERDIGI KAPIDA GIRDIK saat 18 di cuma gunu acaip yorgun geliyoruz ve iste sinir kapimiz gorundumu yorgunluk denen sey ebediyyen kayip olup gider ve kuyrukta yoksa aman ALLAHIM NE KADAR GUZEL 5 DAKKA TEKRAR YOLA KOYULUYORSUNUZ VER ELINI ADAPAZARI CIVARI METIN TESISLERI VE ORDA MOLA ORASI SUPER KAHVALTI VERIYOR COK NATUREL VE YATMAK ICIN SISIRME DOSEKLER PARK BOLUMUNDE IKI SAAT UYKU VE SOGUK SU ILE DUS VE DEMLI CAYYYY TATIL BASLADI, ve bilmeyenlere bi bilgi vermek isterim tr istikametine giderken bizler istanbul izmit adapazari bilecik ve devam es es cok zahmetli yol:ben gectimiz yil altarnetif yol kullandim anlatayim :istanbula girerken avrupa yakasinda yenikapida gemiye arabali gemi biniyorsun ve yalovaya iniyorsun bu yolculuk 1bucuk saati bulmuyor ve yalovadan direkt eskisehir istikameti ve bursayi gormuyoruz ve bozuyuk un asagi kismina kadar oto yol ve bozuyuk icini gormeden direk eskisehir yolundasiniz ve yolll biitti sayilir cok kolay ve zevkli bi yolcuk bu ben 2008 de yaptim gidis donus ve saatleri ve programi var bende deniz yolarini bunu ileriki gunlerde istenirse yayinlariz ve izin oncesi bu sitemizde cok faydalancagiz gereken arastirmalar yapilip burda hizmete sunulacaktir /BU DEDIGIM YOLU BILMEYENLERIN COK OLDUNU DUSUNUYORUM O YUZDEN ANLATMA GEREGI DUYDUM /ARTI KAFANIZA BISEY TAKILIYOSA SORUN BEN BU KONUYU BILIYORUM YARDIMCI OLURUM AYSEDUU ABLA SAYESINDE /AAA BEN IZIN MODUNA GIRIYOMM YAAAAA TMM KESIYOM SIMDILIK BU KADAR

8. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

ellerine sağlık meltem güzel bi paylaşımm

9. kral-deniz

kral-deniz ÜYE

74
    0
    0

gercekten onu ani yasamak icin ordan gecmeniz lazim guzel olmus??

10. zahide

211,734
    1,930
    38

ben gecmediğim halde ben bile duygulandım hele o caminin görüntüsü harika bir duygusallık katmıs..meltemmim tekrar teşekkürler.

11. Ynt: (¯`• TùRKiiYE 'YE GiiRiiS •´¯)

vallah fotolar super mis baldiz gel turkiye gene gidek arabaylan haydi baldiz

12. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Yook sagool eniste birdaha sninle gitmeyi dusunmuyorum :D :D :D

13. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Hatirlirliorsun dimi snin arabanin terkerine buyuk civi girmisti perisan olmustuk :D :D :p

14. Ynt: (¯`• TùRKiiYE 'YE GiiRiiS •´¯)

EEE MLTM AVNIN ARABANIN TEKERINE CIVI BATMISSA KABAHAT AVNIDEMI YANI MAREEEE AVNICIME NIYE KIZIYORSUN AYIP OLUYO AMA BEBISSS

15. Ynt: (¯`• TùRKiiYE 'YE GiiRiiS •´¯)

MLTM BAK YINE AYNI FOTO BENI COK HEYACANLANDIRDI TR GIRIS KAPISI COK HOSS OLUYOR ORAYA ULASMAK DEMI BAK SAY INSAALLAH KALDI 58 GUN BENIM YOLA CIKMAMA SAGLIK MAGLIK OLSUN ,ALLAH O GUNLERE CIKMAYI NASIP EDER INSAALLAH IZIN AYLARI GENELDE BI COK UZUNTUYU DE GETIRIYOR ,ALLAH SIKINTI VERMESIN YARABBIM.....

16. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Yollarda periiisaaaaan olduk dimi avni eniste :D

17. zahide

211,734
    1,930
    38

kıs meltem birde çıkısı çek bu sene kısmet olursa valla ne guzel olur, hadi gelin hayırlısıyla, yazda yaklasıyor,

18. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Bu sene fransaliyiz :'( turkiye yok

19. Ynt: (¯`• TùRKiiYE 'YE GiiRiiS •´¯)

slm mltm aa uzuldum simdi bu yil fransalisin demekki ama hayirlisi olsun , birde fransa da temmuz agustos tatili iyi olur sanirim ,,ben ya nasip 27 haziran yoldayimmm....

20. zahide

211,734
    1,930
    38

anaaa izinler yaklasıyor,,, aaaa meltem kıssss gelmiyormusunuz, valla bende üzüldüm, bu sene gelen az yaaa...

Bu Sayfayı Paylaş