Trafik Kazası

zahide 25 Eyl 2008

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

181,226
    1,917
    38

Köyümüz halkından Deniz Topkaya İle Yüksel Topkaya Fransa da yaşadıkları şehirde trafiz kazası geçirmişlerdir. HEr ikisininde durumu iyidir..Hafif yaralarla atlakmıslardar..Her ikisinede geçmiş olsun dileklerimi iliterim..ikiside benim yiğenimdir..Duyunca çok üzüldüm ama durumlarının iyi olduğunu duyunca sevindim..

2. Kemal kök

Kemal kök ÜYE

16
    0
    0

Ynt: Trafik Kazası

Kaza haberini aldım tam mahiyetini öğrenememiştim burda iyi haberlerini alınca sevindim.her ikisinede büyük geçmiş olsun dileklerimi sunar enkısa zamanda eski sağlıklarına kavuşmalarını yüce Rabbimden niyaz ederim.Tüm göktepelilerin ve tüm islam aleminin kadir gecelerini tebrik ederim.

3. burhanettin

burhanettin ÜYE

882
    0
    0

DAYIM VE DAYIM OLU COK BUYUK GECMIS OLSUN İNSALAH ESKI HALINIZE CABUK DONER SINIZ

4. zahide

181,226
    1,917
    38

bugün fransayla görüstüm Yüksel TOPKAYA hastanede çıkmıs Deniz TOPKAYA daha bir süre kalacakmıs belinde ezikler varmıs ama genel durum iyiymiş insallah yakın bir zamanda oda çıkar..tekrar geçmis olsun ..canlarım..

5. rappereses

rappereses ÜYE

754
    0
    0

bende cok sevıdnım ufak tefek yaralarlar kazayı atlatmıskar şükür allah acil şifalar versin.

6. zahide

181,226
    1,917
    38

sağol halilim.sanırım yarın çıkacak hastaneden..insallah tez zamanda düzelir.

7. burhanettin

burhanettin ÜYE

882
    0
    0

SALI GUNU YANI BAYRAM GUNU SAAT 10 DA CIKACAK HASTANEDEN

8. zahide

181,226
    1,917
    38

evet hastaneden denizde çıktı büyük gelmis geçmis olsun her ikisinede.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş