Temel İle Dursun Komik Fıkraları, Güzel Laz Fıkraları, Güzel komik Karadeniz Fıkraları, Komik temel

zahide 16 Nis 2013

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,734
    1,930
    38

İSTİKAMET

Temel trene binmiş, Kontrol gelmiş, biletinin İstanbul'a olduğunu, trenin Ankara'ya gittiğini söylemiş. Temel kendinden emin:
    - Peçi maçinist yanlış istikamete cittiğini piliy mi?

ÜÇ DİL

Temel ile Dursun Sultanahmette gezinirken bir turist gelip kendilerine bir adres sorar. Turist ingilizce, almanca ve fransızca sorar fakat bizim lazlar anlamaz...
    - Ula dursun bir yabancı dil öğrenemedik gitti
    - Ula neye yarayacakki bak adam üç dil biliyor yine derdini anlatamıyo...

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
    Bir makine mühendisi, bir eLektrik mühendisi ve bir de biLgisayar mühendisi binmisLer bir arabaya gidiyoLar. YoLun yarIsIna geLdikLerinde araba bozuLuyor ve makine mühendisi;
    - "ben haLLederim" deyip yatIyor arabanIn aLtIna, bi kaç yere çekiç vuruyo, vida sIkIyo faLan, biniyorLar arabaya, haLa bozuk. Bu sefer eLektrik mühendisi hemen atLIyo,
    - "Bana bIrakIn" diye... KabLoLarI kontroL ediyo, eLektrik aksamIna bakIyo, biniyoLar arabaya ama tIk yok gene. Makina ve eLektrik mühendisi biLgisayar mühendisine dönüyorLar. sIranIn kendisine geLdigini anLayan biLgisayar mühendisi:
    - "eee.. şey... arabadan çIkIp bi daha girsek?"

TRAMPLEN
    Lazlar havuzlardan konuşurlarken bir tanesi:
    - Ben geçen gün bir lüks otelin havuzuna gittim ama kovuldum.
    - Niye ?
    - Çünkü havuza işedim.
    - Amaan, herkes işiyor...
    - Ama ben tramplenden işedim...

2. Güzel paylaşım için teşekkürler ablacım:=)))) harikaaa sabah sabah gülmek iyi geldiii :=))...emeklerine sağlık...

3. eXCaLiBuR

eXCaLiBuR ÜYE

507
    0
    0

quSel payLasim abLa qüLmek iyidir Ya

4. güzel paylaşım için tskrler )))))

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş