1. slm dostlarrrrrr hayırlı haftasonu dlıyorum dostlar tema yapan arkadaslarr sizlerden bana bır tema yapmanızı rıca edicem mümkünatı varsa eger şimdiden sonsuz teşekkürlerrrr

not:şiirli olursa sevinirim

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,704
    1,930
    38

selam sitemizde çok sayıda şiirli temalar var aşağıda link veriyorum bakın beğendiğinizi alabilirsiniz, ama sizin istediğiniz özel bir şiir varsa buraya yazın arkadaslar ilgilenir,

şiirli temalar için aşağıdaki link tıklayın,

http://www.goktepeliler.com/forums/search.php?searchid=120449

3. adana

adana ÜYE

16
    0
    0

sevgili zahide ablacim öncelikle güzel bir hafta diliyorum.benim senden bir istegim olacak.bana bir hareketli radio temasi rica edecektim üstüne radiomuza hos geldiniz ben dj cagla taklaatan ism rica edecektim .simdiden emegine saglik çok tsk ederim senin temalarindan gözümü alamiyorum buraya abone oldum sanki yüregine salik

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,704
    1,930
    38

aslında ben temacı değilim))) bazen laf olsun diye yapıyorum))) yaparız. hareketli ne olsun yani gifli nasıl bir tema istiyorsun biraz örnek ve detay ver, arkadaslarda yapar benim bir kaç gün misafirlerim var,

5. animasyoner

animasyoner Cezalı

886
    0
    0

meraba caglacım aslında sen benden tema istemistin pcm bozuktu yapamadım pc alındı bu defada mesajı bulamadım k.bakma yaparm hemen

6. yonca

yonca ÜYE

137
    0
    0

slm arksdlar bende kütahya amlemi olan çini vazomuzun temasini istemistin daha önce yanlıs yere yazdım sanırım özr yonca dj ismiyle rc etsem ş imdiden emeklerinize sağlık
    yonca-fmmm.tr-gg

7. asil_asi

asil_asi ÜYE

3,267
    0
    0

takip edim temanız eklicem

8. senel

senel ÜYE

38
    0
    0