Tema Eklemeden Önce Mutlaka Okuyun, Tema Ekleyenlerin Dikkatıni, Tema Ekleme Kuralları, Tema Ekleme

zahide 25 Ağu 2011

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,572
    1,916
    38

Sevgili arkadaslar, özellikle tema yapan arkadaşlar, temalarınızi paylaşmak için sitemizi seçerseniz bizi onure edersiniz.. hepiniz sitemize hos geldiniz,

Buraya temayı herkes kendi rızasıyla ekliyor ve hiç bir mecburiyet ve zorlama yoktur.. Eklenen Temalar daha sonra tema sahibinin silin demesi üzerine silinmez, yani buraya eklenen tema silinmiyor, ona göre karar verin ekleyin,
    Sitenin Formatına Uygun olmayan temalar ( Açık Seçik Resimli, siyasi amaçlı vs) temalar yönetimce silinir,

Burada temanın altına imzasını atan kişi temayı kendi yapmış sayılır, başkasına ait temalar ekleniyorsa yapan kişinin imzası silinmeden alıntı diye eklenir.. Başkasına ait temaları buraya kendi imzasıyla ekleyen kişi sorumlu olur.

Buraya tema ekleyen herkes bu mesajı okumuş sayılır,

goktepe köyü yönetimi

2. Evet zahide ablama sonuna kadar katılıyorum zorla ekletmiyoruz

Ve şunu gözlemledikki siteyi takip etmeye çalışıyoruz açık resimlerin kullanılmamasını önemle rica ediyoruz gözümüzden kaçanlar oluyor bil hassa bunu gündeme getirip genelde yaygara yapmanın anlamı yok eger bizim gözümüzden kaçmışsa özel denen bir şey var bizlere link verin bizde size dikkatinizden dolayı tesekkür edelim

son kez söylüyoruz arkadaşlar bundan sonra eklenen tüm açık resimli temalar özelden uyarılmadan silinecektir bu kurallarıda kabul etmeyen lütfen ekleme yapmasın

saygılar

göktepe yönetim

3. MaSuMCaDı

MaSuMCaDı ÜYE

7,395
    0
    0

sitemize yeni üye olan tema ve resim ekleyen arkadaslar ltfn bu yazıyı okuyalım ve kurallarımıza uyalım keyifli forumlar

4. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

33,107
    905
    39

yeni tema yapan arkadaşlar lütfen okusun bu kuralları tüm tema yapan arkadaşların özelinede bu link gönderilecektir
    kurallara uyulması rica olunur
    göktepe yönetimi​

5. zahide

193,572
    1,916
    38

gönderemediklerimizde varsa lütfen okuyun arkadaslar,

6. gülümse01

gülümse01 tasarımcı Tasarımcı

1,411
    19
    36

evet okudum zahidem notunuzu nota göre uygulayacagım inanın bilmiyordum kusura bakmayın ve cok haklısınız saygı ve sevgiler

7. !_KaaN

!_KaaN ÜYE

55
    0
    0

selam arkadaslar tema ekleyen arkadaslar için yazilmis yaziniz onu anladim da bakin ben tema eklemek istiyorum fakat karisik bi forumunuz var üyelerimizin ve yetkililerin temalari diye ikiye ayirsaydiniz daha iyi olacakti sanirim tema ekleme yeri bulmak ben yeni üyeyim temalarda eskiyimdir simdi ben tmayi nereye ekleyecegim söylermisiniz ... saygilar

8. STRaNGeR8

33,107
    905
    39

temalarınızı aşağıdaki linkten yükleyiniz.
    temalarınıza numara verin
    örnek kaan tema 01,
    tema sayınız 50 yi aştımı size özel sayfa açılacaktır. ve kendi sayfanızdan ekleme yapacaksınız.
    teşekkürler

9. !_KaaN

!_KaaN ÜYE

55
    0
    0

tesekurler arkadasim yalnız link işte onu göremedim asagidaki link dedigin için diyorum link yokki

10. STRaNGeR8

33,107
    905
    39
  11. zahide

193,572
    1,916
    38

asağıdaki link tikkalıyın biraz asağı inin yeni konu var onu tiklayın, ekleyin takildiğini yer olursa sorun yine.,

link bu

http://www.goktepeliler.com/forums/radyo-temalari-en-f115.html

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş