Taklit İntihardır..., Güzel Yazılar, Mükemmel İnsanın Vasfları Nasıl Olmalıdır, İnsanın Kendini Redd

havva 21 Nis 2011

Son Konular

1. havva

havva ÜYE

275
    0
    0

Insan kendisini reddettiği zaman,hayat,ı reddediyor demektir . Insan kendisini suçladığında ,hayatı suçlamaktadır aslında .taklit intihardır. Der emerson. Insan başarılı ve mükemmel olabilmek için başkalarını taklit etmek zorunda değildir.hepimiz varlığımız vasıtasıyla ifade edilen bilgelik,güç ve sevgiye inanmalıyız .hepimiz aynı kaynaktan geliyoruz.hata yapa biliriz,ama ne fark eder !hata herhangi bir kimsenin bir şeyin nasıl yapılması gerektiği konusundaki fikrinden başka nedirki? Doğruyu kim bilebilirki kendiniz olursanız hata yapmazsınız.mutlaka kendiniz olmalısınız.eski bir özdeyiş ,hiç hata yapmayan kişiler hiç bir şey yapmayanlardır,der . Gelecek sefere daha iyisini yapmanın yollarını hatalarımız sayesinde bulmazmıyız? Hatalar bazen pahalıya mal oluyorlarmış gibi görüne bilirler ama aslında öyle değildir.sonuçta hiç bir şey yitirmezsiniz.siz bir sonsuz kaynaktan geliyorsunuz ve sonsuzdan hiç bir şey alınamaz .evet ,yanlızca geriye dönün ve yeniden deneyin.

Moderatör tarafından düzenlendi: 21 Nis 2011

2. paylaşım için teşekkürler ellerine sağlık
    ;D;D;D;D

3. MİNA

MİNA ÜYE

1,061
    0
    0

Paylaşım için çok teşekkürler..

4. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

36,451
    944
    39

paylaşımın için çok tşk ederim emeğine sağlıkk

5. Paylaşım için çok teşekkür ederim
    Emeklerinize sağlık

6. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,527
    1,933
    38

havahanim cok tesekkurler ne guzel bir yazi boyle, ben konu ekledigini gormedim supriz oldu cok sevindim ellerine saglik,

7. havva

havva ÜYE

275
    0
    0

Merhaba

TEŞEKKÜR EDERİM ZAHİDE HANIM TAKİP ETMEK YETMİYOR .EMEKTE VERMEK LAZIM DEĞİLMİ BEĞENMENİZE SEVİNDİM SİZİN YAPTIKLARINIZIN YANINDA LAFI BİLE OLMAZ..:hayir:

8. öyküm

öyküm ÜYE

3,063
    0
    0

emegine yüreğine saglık havva

9. havva

havva ÜYE

275
    0
    0

Teşekkür ederim..