Stiller Ne İse Yarar, Stiller Photoshopda Nerede Kullanılır, Stiller Photoshop Nasıl Yüklenir resiml

zahide 6 Ara 2011

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

201,181
    1,683
    38

Tasarım yaparken yazı, arkaplan ve özellikle de pen tool için çok önemli olan şeylerdir stiller. Stilleri Ben Çerçeve Yapma ve Arkaplanda Çok Kullanıyorum, Photoshop Proğramınad New yani yeni kısmında bir sayfa açın çerçevenin boyunu ne kadar istiyorsanız hemen ilk siradıka kare olan işaretle çizin deleteye basın sonra istediğiniz stille çerçeveler yapın, anlamayan varsa sorarsanız resimli anlatırım iyi günlerde kullanın,

Stiller Nasıl Yüklenir Onlarıda Anlatacağım,

Stil Yüklemede Photoshop Proğramını açın yukarıdaki Menud a Window yazan yerden yani pencereden stilleri tıklayın proğramın sağ tarağına stiller açılacaksıtr stillerin olduğu pencerenin sağ üstünde küçük bir ok işareti vardır ona tiklayın bir pencere acılacak o pencerede stileri yükle der oraya tiklayın stil bulun yükle deyin bu kadar güle güle kullanın,

Son düzenleme: 8 Kas 2018
  2. atarliki

atarliki ÜYE

1
    0
    0

anlamadmm

3. zahide

201,181
    1,683
    38

Herhangi beğendiğiniz bir photoshop stilini masa üstüne alın, photoshop açın stıl kısmına gelin sağ üstteki ok işareti var orayı tıklayın oradan stil yükle var onu tıklayın masa üstündeki stil tıklayın yükle deyin bu kadar,

4. KAFKASKIZI

KAFKASKIZI süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

46,246
    1,634
    0

güzel anlatım olmuş Zahide'm güzel yüreğine ellerine sağlık can,

5. zahide

201,181
    1,683
    38

teşekkürlerd sağol canım