SP Lideri Necmettin Erbakan 11.40'ta hayatını kaybetti

[_ismet_] 27 Şub 2011

Son Konular

1. [_ismet_]

[_ismet_] ÜYE

765
    0
    0

Necmettin Erbakan bir süredir Ankara Güven Hastanesi'nde tedavi görüyordu

NTV'de canlı yayınına bağlanan Oğuzhan Asiltürk, Necmettin Erbakan'ın hayatını kaybettiğini doğruladı.

Erbakan'ın tedavi olduğu sürece hasta gibi davranmadığını söyleyen Asiltürk, Erbakan'ın takdir edilecek bir lider olduğunu ifade etti.

Ankara'da güven Hastanesi'nde tedavi gören eski başbakanlardan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan vefat etti.

Türk siyasetinin önde gelen isimlerinden Necmettin Erbakan Milli Görüş'ün lideriydi.

ERBAKAN SALI GÜNÜ DEFNEDİLECEK

Alınan bilgiye göre, sol ayak damarlarındaki iltihaplanma nedeniyle uzun zamandan beri özel Güven Hastanesinde tedavi gören Milli Görüş lideri 54. Hükümet Başbakanı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Erbakan, öğle saatlerinde yaşamını yitirdi.

Erbakan'ın cenazesi 1 Mart 2011 Salı günü İstanbul Fatih Camiinde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından İstanbul Merkez Efendi'deki aile kabristanlığına defnedilecek.

3 OCAK'TA HASTANEYE KALDIRILMIŞTI
    Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan, 3 Ocak Pazartesi günü ayağında daha önceden var olan bir rahatsızlık nedeniyle gece geç saatlerde Güven Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Ciddi bir sağlık durumunun olmadığı belirtiliyordu ancak 50 gündür hastanede gözetim altında tutulan ve ziyaretine gelen kimsenin yanına girmesine izin verilmeyen Erbakan'ın sağlık durumunun iyi olmadığı, felç geçirdiği iddiaları da gündeme gelmişti.

nejmettin erbakana allahtan rahmet diliyorum.

2. AllahRahmet eylesin
    Türk Siyasetinin Renkli Simalarındandı.
    Paylaşım İçin Teşekkür ederim
    İsmet

3. evet sevdiğim saydığım biriydi ALLAH rahmet eylesin nur içinde yatırsın çok üzüldüm

:-X:-X:-X:-X:-X

4. qülce

qülce ÜYE

115
    0
    0

selam ilayda.immage için ana sayfadakileri adım adım yapıyorum ama olmuyor:(. mail kutuma bi aktivasyon geliyor onu tıklıyorum ama hiçbişi olmuyor:( acaba benmi yanlış yapıyorum:( tıklayınca my images + - bide başka bi işaret çıkıyor:( napıcam ben şimdi:(

5. o siteye tekrar girin sağ üst kösede giriş yerinden girişinizi yapın umarım düzelir ve ayrıca bugün olduysanız yarın düzelir görüntüler umarım yardımcı olabilmisimdir

6. MİNA

MİNA ÜYE

1,061
    0
    0

Allah rahmet eylesin

7. MİNA

MİNA ÜYE

1,061
    0
    0

Allah rahmet eylesin ((