"Son Arzumsun Gülüm" ile başlayan özlem mektupları, Hasretlik mektupları, duygusal içerikli sevgiley

Orhan-38 13 May 2014

1. Orhan-38

Orhan-38 tasarımcı Tasarımcı

412
    6
    0

Dayanamıyorum Sevgili... Direniyorum Ama Dayanamıyorum...Tükenmekte Olana Masum Hayatların Paha Biçilemeyen Değeriyle Özdeşleştirdiğim Sen...Hep Sana Doğru Koşuyorum... Başını ve Sonunu Bilmediğim Tüm Yollarımda Sen Varsın... Ben İse Bütün Karanlığıma Rağmen Hep Sana Doğru Geliyorum...Oysa Bu Karanlık ve Ürpertici Yolculukta Tek İstediğim... Sarılmaktı Sana Doya Doya... Sıcak Bir Kalbin Aynasında Şımarmaktı Bir Nefes... Belki de Bir Solukluk Dinlenmekti Yanı Başında... Ya da Konaklamaktı Sevildiğim Sürece Sıcak Yüreğinde...Sevgili! Sen Şiirimin Tadı...Aşkımın Adı...Canım Yanarken Bile Hatırımdasın...Aklımdasın...Seni Bir Hayat Boyu Sevebilirim Ben... Ölümün Beni Bu Dünyadan Ayırdığı Son Nokta...İşte Oraya Kadar..Belki de Ondan Sonrası da Var Benim İçin...Seni Kara Toprakta Bembeyaz Kefenle Bile Sevebilirim Ben...Duyguların Bittiği Yer Yok Benim İçin...Seni Sen Benden Uzaktayken Bile Sevebilirim Ben...! Ölümün Giriş Kapısı Olsada Bu Sevda...Son Arzumsun Kanayan Yüreğimde Unutma...

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

203,352
    1,786
    38

buda çok duygusal bir yazı orhan sağol paylaştığın için,

3. aylin06

aylin06 tasarımcı Tasarımcı

4,688
    65
    38

Ellerine saglık paylaşım icin tşkler