1. ZeYNeP

ZeYNeP ÜYE

31
    0
    0

:)) Kusura bakmayin ben bugün acil bi giris yaptim tanisma bölümünü yeni gördüm :)) cahillik iste :)) 37 yasindayim Almanya da yasiyorum vatanimi ve insanlarini cok seviyorum cokkkkk siteniz bir harika yüreklerinize saglik..Zerdali.

2. LAZ*GÜLÜ

LAZ*GÜLÜ ÜYE

571
    0
    0

estf öncelikle aramiza hgdiniz hayirli forumlar dileriz tsk ederiz memnun oldukk...

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

181,412
    1,912
    38

zerdali şansizsin Nilim olacaktı seni öle bir karşılardıki o tatilde ama yakında dönecek olmassa tekrar bir tanışmaya yazarsın ne olacak sanki birde nilim karşılar))) sitemize aramıza hos geldin, hepimiz aynı yaş gurubu sayılırız, burası genelde orta yaş grubu hakim,, sitemizde hem laz yani karadenizli çok hemde alamancı))) kanmı çekti dersin))) tekrar aramıza hos geldin,, seni siteci yapacaz))) radyoculuk yap tamam ama bu işin zevki başka)) bak lüzgülü sürmelim, ilayda, jolinda, lina temaları yapıyor, istersen onlar sana tema yapmayı öğretir, istersen ben siteyle ilgili konuları öğretirim. sen söle bir gezin bak bakalım hosuna giterse aramızda kal, burası sanal değil gerç ek, zaten köy sitesi mümkün olduğunca köy masumiyetini ve saflığını korumaya çalısıyoruz, tüm arkadaşlarım seviyeli saygılıdır, en iyisi sen yaşayarak gör)))

4. zerdali sitemize ve güzel ailemize hoşgeldiniz güzel vakit geçirmenizi dilerim paylaşımlarınızıda bekleriz tekrar aramıza

5. [​IMG]

6. ZeYNeP

ZeYNeP ÜYE

31
    0
    0

slm :))

Tesekürler seviyeli bir yer oldunu biliyom yeniyim dedim ama uzun zamandir takip ediyorum aslinda ben daaha önce girdim 2 ay önce falan ama nikimi unuttum :(( pc de sorun vardi adresler yok oldu kavustum sonunda dj since yle tanismistim dj ismi yapmisti tema yapmayi ögrenmek isterim ama sürekli böylemi yazicaz onu ögrenemedim bi :)))

7. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

181,412
    1,912
    38

zerdali sen tam ne istiyorsun onu açık acık yazda yardımcı olalım burada tema yapan arkadaşlar var sana da yardım ederler yyeterki sen iste,

8. FISKO

FISKO ÜYE

741
    0
    0

Aramıza Hosgeldin Zerdali Bak Orada Özelde var Ordanda yazabilirsin:)))

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş