Slm ben yusuf

By_Yusuf 25 Ağu 2014

1. By_Yusuf

By_Yusuf tasarımcı Tasarımcı

774
    2
    0

Burdakı bılmenızle by yusuf burda by yusuf kalın dıe bırı benım ısmımı kulanarak biseyler yapıyrmus ve arkadaslarmın radyosnda yıyın alıyrmus bırde benm yaptm ındexse vürüslü die bahsedyrmus bakın arkadaslar kac senedr burdaym ve kımsenın emegnı calmadm az yüreklı olun mıletn adını kulanmayın okadar cesaretnız varsa gelın ps de kapısalım sizmı benmı dsgner yusufum görlsün

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

190,921
    1,918
    38

yusuf biz bir seni tanırız seni biliriz)) bize başka bir yusuf gelmedi.

3. By_Yusuf

By_Yusuf tasarımcı Tasarımcı

774
    2
    0

Abla skyp a gelsene

4. YUSUF_KALIN.

YUSUF_KALIN. ÜYE

720
    1
    0

..........................tşk ben sizin usdalıgınıza saygı duyarım butun eserleriniz harika ben sizn adınıza böyle bişey demedim dememde sizi yanlış bilgilendirmişler beli yusuffffffffffffffffff kardeşim diyolonu git başka yerde yap ben başakaların doldurmasıyla iş yapmam gözümle görüürm vede uygularım beliki seni iyi doldurmuş dolduran terbiyesiz bende olan bilşeyi allamayınça size yalan yanlış sözlerle goya ortamı karışdırmak isdiyecekdi ben bu oyunlara gelmem kendi gözünle gördünmuuuuuuuuuuuuu ozaman kabul amena ne dersen de senide kendi karlarınıda verken bagımsız olmanı dilerim sideki arkadaşlardanda bu olumsuz konu için özür dilerim gerekirse zahide hanım tercihidir giderim !!!!!!!!!!!!!!!!

Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Ağu 2014
  5. DjYalnizDost

DjYalnizDost ÜYE

5
    0
    0

slm bana link.png lazim nerden bulabilirim

6. tacsiz kralice

tacsiz kralice tasarımcı Tasarımcı

2,419
    92
    0

link derken biraz aciklama yaparsaniz yardimci olalim dj nikmi

7. zahide

190,921
    1,918
    38

biraz daha açık yazarmısınız tam ne istediğinizi

8. DjYalnizDost

DjYalnizDost ÜYE

5
    0
    0

slm youtubede flatcast index yapımı videonuzu izledim indexte dj girisi link al facebook gibi botonlara link verirken link.png yapiyorsunuz onu bulamadim nasil ve nerden bulabilirim yardimci olursaniz sevinirim

9. DjYalnizDost

DjYalnizDost ÜYE

5
    0
    0

slm youtubede flatcast index yapımı videonuzu izledim indexte dj girisi link al facebook gibi botonlara link verirken link.png yapiyorsunuz onu bulamadim nasil ve nerden bulabilirim yardimci olursaniz sevinirim

10. zahide

190,921
    1,918
    38

ilgili arkadas kesin cevap verecektir, takip edin

11. kleopatra

kleopatra ÜYE

7
    0
    0
  12. zahide

190,921
    1,918
    38

kendisine iletiriz en kısa zamanda..

13. tacsiz kralice

tacsiz kralice tasarımcı Tasarımcı

2,419
    92
    0

cevap

arkadasim png link diyorsun ne konuda belirtmemisin

belirtirsen yardimci oluruz

14. DILEMIN

DILEMIN ÜYE

6
    0
    1

mrblar...ben yeni bir radyo kurdum ve bu radyo için sizin videonuzu izleyerek web page maker programıyla index yaptım...ama radyo ve yaptığım index i nasıl bir araya getirebilirim bilemiyorum.lütfen yardımcı olur musunuz...!

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş