Şikayetim Var ...!!! Bundan Böyle Benim ya da Arkadaslarımın Temalarımızdaki İmzalarımızı Değiştire

'=KristaL.FM= Flatcast fcpli Tema' forumunda KristaL tarafından 20 Kas 2015 tarihinde açılan konu

By KristaL on 20 Kas 2015 22:56
  1. KristaL

KristaL süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

41,140
    58
    36

Şikayetim Var ...!!! Bundan Böyle Benim ya da Arkadaslarımın Temalarımızdaki İmzalarımızı Değiştirerek Kullanana Herbir Radyoyu ve hatta yayıncıyı Burada Görsel Olarak İfşa Edicem Ayıp, Yetin Artık... Görelim Bakalım Elmi Beymi ?

neyseki memati bu sefer kendini geliştirmiş temaya kendince eklemeler yapmıs bu da bir gelişmedir tebrik etmek lazım emege hürmeten ama yinede temanın orjinalinin linki aşagıda n'aparsın işte ;)

orjinali alttaki linkte...

orjinali alttaki linktedir...

orjinali alttaki linktedir

temanın orjinali alttaki linktedir

temanın orjinali altta

orjinali alttali kinktedir

orjinali alttaki linktedir...

orjinali alttaki linkte

temanın orjinali alttaki linkte

temanın orjinali alttaki linkte...

orjinali alttaki linkte

temanın orjinali alttaki linkte

Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Eyl 2016

Yorumlar

'=KristaL.FM= Flatcast fcpli Tema' forumunda KristaL tarafından 20 Kas 2015 tarihinde açılan konu

1. C.£.Y.D.A
      C.£.Y.D.A
      radyo olarak bizim ne kabahatimiz var dj nin temalarindan sorumlu olamayızki ne bilelim çalıntı olduğunu dj nin saygısızlığını radyoya yükleyemezsiniz..kaldıki ben bilsem asla izin vermem böyle biseye emeğe saygı duyarım ...
    2. zahide
      zahide
      sefir arkadaşımda radyoyu değil kullanan kişiye söylüyor zaten, sizlerde bu gibi durumlarda dj lerinizi uyarın lütfen. saatlerce uğraşıyoruz bir seyler üretiyoruz hiç olmassa imzamız dursun demi,
    3. seydanur
      seydanur

Valla Haklii birde imzalari silenler var onlarida ifsa ederseniz. Cok Memnun olurum... Dini Radyolarada bakarsaniz cok iyii olur
    4. zahide
      zahide
      seyda canım onu sen takip edeceksin temanı buldunmu gel buraya ekle,
    5. KAFKASKIZI
      KAFKASKIZI
      ben sadece şunu söylemek istiyorum kendine saygısı olmayan insan başkalarına saygı gösteremez bu imza olayıda öyle bana göre hepimiz burada özveriyle elimizden geldiğince ister beğenilsin ister beğenilmesin birşeyler yapıyoruz ve birbirimizede saygımız sonsuzdur,Zahidem hani çok önceleri aynen bana şöyle demiştin imzami kenara yazıyorum isteyen silsin diye ben özellikle silmedim silmemde eğer senin yaptığın bir çalışmayı kullanıyorsam onu beğendiğim içindir ilk günkü gibi imzan varsa aynen o şekilde temamda kullanırım bundan rahatsız olmuyorum aksine gurur duyuyorum,şimdi Kristal arkadaşıma hak veriyorum şöyle madem temayı beğendin onun imzasıyla kullan imzadan rahatsız oluyorsan eğer bul resimi göster yüreğini yap aynı temayı değilmi radyo takip etme konusuna gelince hiç bana göre değil bir defa olsun kim nerede temamı kullanıyor diye bakmadım bakmamda hepinizin fikrine saygı duyuyorum buda benim fikrim,
    6. Hep 10un 100ünden
      Hep 10un 100ünden
      Bu sorun flat var oldugundan beri var,sanirim olede olucakdir kişilik karakter meselesi dieyecemde,diyemiyorum bunlarda oda olmadigi icin. KRİSTAL Sizi destekliyorum,güzel keşif yapmıssınız,tepki olarakda en guzel yolu secmisiniz ....
    7. E b r u
      E b r u
      tebrikler kristal bene destekliyorum herkesi emege saygıya dawet ediyorum .
    8. KristaL
      KristaL
      sefir ! ben kimsenin radyosuna laf etmiyorum hatta dj e bile değil benim tavrım son ekledigim resimde az dikkat etseydin temanın üzerine imzasını atan zaatın ismini kare içine almısım " kırmızı " renkle dikkat çekilmesi açısından beyhude tavırlar gereksiz alınganlıklar yapmayın lütfen...
    9. KristaL
      KristaL
      diger yorum yapan arkadaslara da tesekkur ediyorum herkes benimle aynı fikirde olmak zorunda değil...
      kimse kimseye saygı duymak zorunda da değildir ama " saygı göstemek " zorundadır.hepinize tesekkürler.
    10. VENOM
      VENOM
      emeyıne saglık guzel paylasım ıcın tesekkurler
    11. KristaL
      KristaL
      tesekkur ederim venom .
    12. VENOM
      VENOM
      emeyıne saglık kristal guzel paylasım ıcın tesekkurler
    13. KristaL
      KristaL
      Tesekkürler venom
    14. KristaL
      KristaL
      şu TATLI BELA bize gelse de tema yapmayı öğretsek de o da rahatlasa bizde ...
    15. KristaL
    16. Sevda..
      Sevda..
      Emeğine yüreğine sağlık güzel olmuş paylasımların için tsk ederim.
    17. STRaNGeR8
      STRaNGeR8
      emeğe saygısı olan
      kul hakkı bilen
      kendini bilen bunu yapmaz
      Allaha havale edelim
      bizler millet alıp kullansınlar diye yapıyoruz
      al kullan neden kendin yapıyomuş gibi sergiliyon ki
      destekliyorum tüm temacı arkadaşları saygılarımla

Bu Sayfayı Paylaş