Sen Yoksun Ama Ben Yinede Sana Yazıyorum, Kimseye Söylemiyorum Seni Sevdiğimi Sana Bile, Hayellerimi

zahide 1 Nis 2010

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

192,139
    1,916
    38

Simdi nerelerdesin? Bu sefer yazdiklarimin, yüregimin acisinin adresi yok! Satirlari yazmakta bile zorlaniyorum. Sen gideli kelime haznem daraldi. Tek basima kaldim buralarda...
    Ansizin daliyorum, sürekli yollara bakiyorum ve isin aci tarafi gelmeyecegini de çok iyi biliyorum. Ah Sevgili! Çok hayallerimiz vardi. Hayata dair, aska dair, ikimizin kaybettiklerine dair. Yazik! Hayallerimiz yarida bile kalmadi.. Simdi de mi kadere atilacak suç? "Kaderde var mi?" diyerek!

Sen yoksun ama ben gene sana yaziyorum her günün ardindan(!)
    Gözyaslarimi, askimi, özlemimi yaziyorum ve sevgili her zamanki gibi seni özlemle bekliyorum. Bensiz üzülme oldugun yerlerde; çünkü ben seni yüregimde tasiyorum, sensizken bile...

Kimseye söylemiyorum seni sevdigimi sana bile (!) Çünkü içimde yasiyorum seni, sen de beni... Bizim askimizin kurali da bu, bastan beri belli..

Ah Sevgili(!) Özledim be seni.. Geleceksin biliyorum ve sabirla bekliyorum. Çünkü seni ölümsüz bir askla seviyorum.

2. Ellerin dert gömesin canım

3. arnavutali

arnavutali ÜYE

1,703
    0
    0

Kimseye söylemiyorum seni sevdigimi sana bile (!) Çünkü içimde yasiyorum seni, sen de beni... Bizim askimizin kurali da bu, bastan beri belli..

Ah Sevgili(!) Özledim be seni.. Geleceksin biliyorum ve sabirla bekliyorum. Çünkü seni ölümsüz bir askla seviyorum.

HARİKA DİZELERDİ ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ARKADAŞIM

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş