Sen Mutlu Ol, Şimdi Nasıl Anlatayım Sana Yüreğimdeki Acıyı, Acı Çeken Bir mektup, Sevgiliye Sitem Me

BeyazUmutlar 26 Eyl 2008

1. BeyazUmutlar

BeyazUmutlar ÜYE

29
    0
    0

Sen Mutlu Ol

Şimdi nasıl anlatayım sana yüreğimde ki acıyı.Bunu anlatmaya kafi kelime varmıdır bilemiyorum tıpkı seni nasıl sevdipimi anlatacak kelimeler bulamadığım gibi ..Anlatamam bunu sana, belki sende üzülürsün..Sen belkide benim yokluğumu hissettiğinde üzüleceksin yeteri kadar..şimdilik pek fazla konuşmak yersiz,göz yaşlarım acımı anlatmaya yetersiz...

Yeterki sen mutlu ol ,hiç üzülme olur mu. Mutluluğun tek tesellim olsun..Yaşamak istediğin ne varsa yaşa ve mutlu ol..
    Hatırlama beni hiç istersen, olurda hatırlarsan üzülürsün.Seni ne kadar sevdiğimi,beni yarı yolda bıraktığın gelmesin aklına.Sen benim üzüldüğüme,ağladığıma da bakma,inan mutlu ol diye bütün savaşım.. Yeterki sen mutlu ol ben onu bileyim.. Benim bu şekilde varlığım seni mutsuz edecekse geri dönme bana merak etme sen beni..ben böyle yaşamaksa yaşar giderim..

Bakma sen benim boynumun bükük durduğuna bu benim kaderimmiş derim, sadece yaşananların anısına üzgünüm..kendim için değil değil artık senin için savaşım..sen mutlu ol diye..
    Bana bir söz verebilecekmisin...

Ne olursa olsun yokluğuna üzülmiyeceğim de inadına mutluluğumu yaşayacağım de bana.Sana kırılmam tek dileğim MUTLU OLMAN Nereye kime gidersen git ama MUTLU OL...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş