Sen Git Önce Aşkı Öğren, Ayrılık Mektubu, Sitem Mektubu, KAhır Mektupları, Çok GÜzel Mektuplar,

BeyazUmutlar 13 Eyl 2008

 1. BeyazUmutlar

  BeyazUmutlar ÜYE

  29
  0
  0


  1. [​IMG]
  2. önce öğren aşkı..
  3. bi dur bakalım..benim aşkımı sorgulama hakkın yok senin..sen aşkın ne olduğunu biliyor musun ki..sen bikere aşk yaşadın mı ki sorgulama hakkını kendinde görüyorsun..
  4. önce öğren aşkı..yaşamayı bil..sonra çık karşıma..ondan sonra’seninkide aşk mı’..de.
  5. bende ancak o zaman cevap vereyim sana.savunayım aşkımı..madem yeri geldi bi iyilik yapayım sana..
  6. oku da nasıl aşık olunurmuş öğren..
  7. [​IMG]
  8. TESLİM OLACAKSIN..
  9. KAYITSIZ ŞARTSIZ TESLİM OLMAYI GEREKTİRİR AŞK..BİR YANIN AŞKTA DİĞER YANIN BAŞKA TARAFTA OLAMAZ..BEYNEN KALBEN,RUHEN,BEDENEN TESLİM OLMAYI BİLECEKSİN..HERŞEYİNLE AŞKA ADAYACAKSIN KENDİNİ..’CANIM YANAR’DİYE DÜŞÜNMEYECEKSİN..AŞK BU YAKABİLİR CANINI..AMA SEN BUNU GÖZE ALMAZSANDÜNYANIN EN MUTLU MUTLULUĞUNU DA YAKALAYAMAZSIN..HEM GÜLÜ KOKLAMAK İSTEYECEKSİN,HEMDE DİKENSİZ OLSUN DİYECEKSİN..OLMAZ ÖYLE ŞEY!!GÜLÜ SEVECEKSEN DİKENİNİN BATABİLECEĞĞİNİ DE BİLECEKSİN…
  10. korkmayacaksın..
  11. hiç bir aşk’şu gün bitecek’diye başlamaz..
  12. aşk sözleşmelere bağlanamaz.
  13. ‘ÖNCE SEN AŞIK OL,SONRA BEN OLURUM’diyemezsin..karşılık olmasa da aşk vardır..yüreğine ardına kadar açacaksın..yaralanma olasılığın vardır..ama unutma ki yürek aşksız atmaz..aşksız atan o yüreğe yürek denmez..
  14. terkederse aldatırsa diye düşünüp kendine zehir etmeyeceksin hayatı..şüphe hem aşkın hem insanın düşmanıdır..yaşayabileceğin kadar yaşayacaksın..sonu acı bitmiş olsa da şükredeceksin o güzel günleri yaşadığın için..
  15. [​IMG]
  16. ÇALIŞACAKSIN..
  17. ‘AŞIK OLDUN,HADİ BAKALIM NE OLACAKSA OLSUN’DEMEYECEKSİN..
  18. İŞTİR AŞK,UĞRAŞTIR..EMEKTİR!!UĞRAŞACAKSIN..ÇALIŞACAKSIN. .BESİN İSTER AŞK,TIPKI BİR ÇİÇEK GİBİ..İNSANDIR BESİNİ AŞKIN..SEN AŞKA NE KADAR ÇOK ŞEY VERİRSEN O DA SENİ O KADAR MUTLU EDER BUNU UNUTMAYACAKSIN..ASIL İŞ AŞIK OLDUKTAN SONRA BAŞLIYOR ZATEN..AŞK KÜT DİYE ÇIKAR KARŞINA,REDDEDEMEZSİN..ÖYLE Bİ GÜCÜN YOK.AMA AŞKI YAŞATABİLME GÜCÜN VAR,KULLANIRSAN VAR..ÜŞENMEYECEKSİN,USANMAYACAKSIN..BİR DUVARI ÖREN USTA GİBİ BİR BAHÇEYİ ÇAPALAYAN BAHÇIVAN GİBİ EKECEKSİN..SEN BUNLARI YAPTIĞIN HALDE YAŞAMIYORSA AŞK ALDIRMA..ELİNDEN GELENİ YAPMIŞ İNSANLARIN HUZURUNU HİSSEDECEKSİN..BU BİLE YETECEK SANA..
  19. koruyacaksın..
  20. aşk senin en değerli varlığındır..gözünden bile sakınacaksın..nadide bir çiçek gibi en değerli vazoda paha biçilmez bir mücevher gibi en gizli kasada tutacaksın..dalgalanmalara açık olan bir duygudur aşk..korumazsan kırılır kaybolur!! saklamazsan çalarlar üzülürsün!!
  21. [​IMG]
  22. ŞİMDİ OKUDUN MU AŞKI..
  23. ANLADIN MI
  24. YETMEZ Bİ DAHA OKU..
  25. EZBERLE..
  26. SONRA GEL YİNE..
  27. BELKİ O ZAMAN KONUŞURUZ AŞKI SENİNLE..
   
 2. RoseQueen

  RoseQueen ÜYE

  748
  0
  0


  Ynt: Sen Git Önce Aşkı Öğren

  yazi cok guzel ve ayrica gorsellige verdiginiz onem icin size tesekkur ederim hic olamzsa yaziyi okumayi kolaylastiriyor:))))))))))))
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş