selamlar..

maviperi 14 Eki 2009

1. maviperi

maviperi ÜYE

951
    0
    0

:pmerhaba arkadaşlar..ben istanbuldan arzu ..34 yaşındayım..evli iki çocuk annesiyim..her zaman doğruluktan yanayım..güzellik doğruluktadır..bunun için hayatı hep birlikte paylaşalım..hayat paylaştıkça güzeldir öyle değilmi..?herkese sevgilerimi sunarım...

2. Uckun

Uckun ÜYE

70
    0
    0

merhaba maviperi hos geldin,Rabbim seni cocuklarına,çocuklarınıda sana bağıslasın,

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,734
    1,930
    38

MAvi peri sitemizi ve köyümüze hos geldin beni pek bir mutmu ettin teşekkür ederim.. insallah köyümüzü beğenirsin, sende artık bir göktepelisin, köyümüzü hos geldin tekrar,, çok teşekkür ederim üye oldugün için,

4. maviperi

maviperi ÜYE

951
    0
    0

rica ederim arkadaşlar ..uçkun arkadaşım güzel dileklerin için sağolasın..Allah senide sevdiklerine bağışlasın..zahidem canbım benim sende sağolasın ..sitenizi çok beğendim..artık bende aranızdayım ..başarılarının devamını dilerim canım benim ..

5. maviperi

maviperi ÜYE

951
    0
    0

rica ederim arkadaşlar ..uçkun arkadaşım güzel dileklerin için sağolasın..Allah senide sevdiklerine bağışlasın..zahidem canbım benim sende sağolasın ..sitenizi çok beğendim..artık bende aranızdayım ..başarılarının devamını dilerim canım benim ..

6. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Maviperi sitemize h0s geldin..

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş