Rüştü de veda etti!, Milli Futbolcu Rüştünün Son Kararı, Rüştü Hakkında Son Haberler, Kaleci RüŞtü H

rappereses 5 Şub 2010

1. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

A Milli Futbol Takımı'nın tecrübeli file bekçisi Rüştü Reçber, Ermenistan maçının muhtemelen son milli maçı olacağını belirterek, "Bu konuda kararlıyım" dedi.

Milli futbolcular Arda Turan ve Tuncay Şanlı ile birlikte düzenlenen basın toplantısına katılan Rüştü Reçber, "Milli takımı bırakmıştın. Fatih hocayla geri döndün. Şu aşamada ne düşünüyorsun?" yönündeki soruya "2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'ndan sonra milli takımı bırakmıştım, ama geçen zaman içerisinde sayın hocamız tekrardan davet etti, çağırdı. Kendisine teşekkür ediyorum. Milli duygular taşıyan bir insan olarak, tekrar geri geldim. Bundan sonraki kararım ne olacak? Hocam bıraktı, benim de muhtemelen bu son maçım olacak. Kesin bu konuda kararlıyım. Ama milli takımlar bırakılır, çağrıldığınız zaman her zaman göreve hazır olursunuz." diye cevap verdi.

kaynak - mynet

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

198,785
    1,595
    38

halil sağol,

3. arnavutali

arnavutali ÜYE

1,825
    0
    0

2010 Dünya Kupası Avrupa elemelerinde finallere gidecek takımlar belli olmaya başlarken, 30 yaşın üzerindeki emektar oyunculardan milli takımlarında adlarını 100'ler kulübüne yazdıran futbolculara yenileri ekleniyor.

Avrupa ülkelerinin milli takımlarında yıldız futbolculardan bazıları, yaşları ilerlemesine rağmen halen takımları için ter döküyorlar. 30 yaşın üzerinde olup, milli takım formasını 100'ün üstünde giyen 15 futbolcu bulunurken, 6 futbolcu da 2010 Dünya Kupası öncesi dalya demeye hazırlanıyor.

(A) Milli Takımda 100'ün üstünde forma giyen Rüştü Reçber, Hakan Şükür, Bülent Korkmaz içinde profesyonel futbol hayatına devam eden sadece Rüştü Reçber bulunuyor. Milli kaleci 118 kez milli formayı giyerken, Hakan Şükür 112, Bülent Korkmaz 102, Tugay Kerimoğlu 94, Alpay Özalan 90 kez milli formayı giyme başarısını gösterdiler. Milli Takımda; Ogün Temizkanoğlu 76, Abdullah Ercan 71 ,Oğuz Çetin 70 , Tuncay Şanlı 68, Fatih Akyel 64, Emre Belözoğlu 64, Nihat Kahveci 61, Arif Erdem 60 kez milli formayı giydiler.

4. ..::MaViS::..

..::MaViS::.. süper moderatör Süper Moderatör

1,063
    0
    0

teşekkürler aliiii

5. Teşekkür ederim emeğinize sağlık.

6. İSADAMİ

İSADAMİ ÜYE

53,287
    10,931
    0