Rica Ediyorum LTF

SoNDiLeK 27 Ara 2010

1. SoNDiLeK

SoNDiLeK ÜYE

50
    0
    0

Selam Arkadaslar benim sizlerden cok önemli bir ricam olucak bana bu konusa yardimci olursaniz cok sevinirim..
    benim bugun Arkadasim GanGaM GöKHaN_26 nin bugun dogum gunu rica etsem yoladigim kartlarin icine bana yoladigim yazilari yazabilirmisiniz ltf bu arkadasima sizlerin sayesinde güzel bir dogum gunu blog hazirlamak istiyorum NiLiM abla seninle azda olsa tanistik eklediginiz konular mükemmel emeklerine saglik Bilge beyfendi saheserler yaratiyosunuz ellerinize saglik ilayda siz ise mucireler yaratan hepsi bir birinden guzel konulara imza atmisiniz vee zahide abla sen bir kiralicesin bunu icimden gelerek yaziyorum daha adini sayamadigim deyerli üyeler hepinizin emeklerine yüreklerine saglik
    doslugunuz kalici bir ömür olsun ins..

1.Resime
    GaNGaM GöKHaN_26 iyiki Dogdun

2.Resime
    AsLan GaNGaM

Tonton bir DeDe Olduğunda Bahçendeki Sandalyene oturup eski Günlerine Daldığında Hatırlamak istediğin Kadar Güzel Günler Seninle oOsun. Doğum Günün Kutlu OLsun GaNGaM

3.resime
    SevgiLi GaNGaM

Gönül Hazinemi Sebil Ettim sana istedigin kadar al..
    iyi Tutun insancil Duygulara KiriLmasin AsLa..
    GönLünde Yeseren DaL..
    Ari OL Sevgi KovanLarinda..
    Yedir Esine Dostuna BaL..
    Hep Dogruya iyiye GüzeLe Uzansin YoLuN..
    Cicek TopLasin Ellerin..
    Gemini Deryaya Korkusuzca SaL..
    MutLuLuk Yagmuru Yagdiginda..
    Semsiyesiz KaL..
    Dogum Günün KutLu Olsun..

GöKHaN GaNGaM

4.resimede

GaNGam GöKHan_26

Dogum Günün KutLu Olsun..

Arkadaslar Bu Yoladigim E-KartLara Bu YoLadiklarimi YazabiLirseniz Sizlere Minnetar KaLirim
    Simdiden Cok TskLer..

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

181,412
    1,912
    38

gündüz misafirim vardı zerdalı görür görmez yapmaya çalıştım insallah yetiştirirsin ve beğenirsin arkadasına bizimde doğum günün kutladığımızı ilet, radyo adresini yaz bizdoe gelililm))) kaç kere yazdım diyeceksin ama ))))

buyur bakalım...

3. SoNDiLeK

SoNDiLeK ÜYE

50
    0
    0

Kiralice Ablam Emegine Yuregine Saglikkkkk Cok Tskler Süperr Ötesi Birsey Olmuss

4. zahide

181,412
    1,912
    38

beğendiğine sevindim.. güle güle kullan

radyo adresini yaz bakim gelelim))

5. SoNDiLeK

SoNDiLeK ÜYE

50
    0
    0

ablam radyo adresi yokki ne vereyim sanirim sen beni baska Üyeile karisdtirdin:))
    bEN GanGa uye yim ismimde HüLyA

Arkadasimin mail Sayfasina Dogum Gunu Blogu Hazirlamak icin istedim radyoda deyilim abla:))

6. Kalıcı Dostluklar Dileklerimle
    Aramıza Hoş Geldin

7. ZeYNeP

ZeYNeP ÜYE

31
    0
    0

slm zahidemmmmmmmm bidenemm kiz benle karistirdin he isimleri yazdim demisin bende gelip baktim ne istedim ki diye ilahiii sen cok yasa emii, biliyorum cok yogunsun canim kafan karismis ama olsun biz seni her halinle seviyoruz. :)))

8. zahide

181,412
    1,912
    38

zahide ne yaptığını bilse))))))))))))))yaşlanıyorum bunu kabul ettim))))

9. ZeYNeP

ZeYNeP ÜYE

31
    0
    0

yok yaslilik degil ben onu yogunluk sayiyiorum canim, bu arada hülya aramiza hos geldin.Dost ararsan buraya bak,düsmana zaten gerek kalmaz bizim aramizda,temeli saglam binalar asla yikilmaz. [​IMG]

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş