RAhmetli Hacı Bekir in fotoğrafı..Kızı Canan gönderdi.

zahide 26 Ara 2008

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

210,319
    1,901
    38

Halen fransada yasayın kızı Canan tarafından bana gönderildi bende siteye koyuyorum..rahmetli olanlarınizi varsa sizde bana gönderin siteye koyalim.

[img width=448 height=600]http://img122.imageshack.us/img122/7623/canangx5.jpg[/img]

2. Ynt: RAhmetli Hacı Bekir in fotoğrafı..Kızı Canan gönderdi.

SEVGILI DAYICIGIM ALLAH RAHMET ETSIN SANA /DAYICIGIM SEN AHIRET HAYATINA TEZ GITTIN BIZ FANI ALEMDE YASAMAYA DEVAM EDIYORUZ BIZDE GELIYORUZ SENIN GITTIGIN YERE BELKI DE INSAN ICIN TEK TESELLI EDEN BUDUR ALLAHIN ILAHI ADALETI TECELLI EDECEKTIR BUGUN BURDA OLAN YARIN NERDE KIM BILIR /SAIRIN DEDIGI GIBI BELKI YARIN BELKI YARINDANDA YAKIN /ANA RAHMINDEN GELDIK PAZARA BIR TOP KEFEN ALIP GIDECEGIZ MEZARA / SEVGILI DAYICIGIM RABBIMIZ ALLAHTAN SANA SONSUZ RAHMET DILIYORUM BINLERCE KEZ YARADANIMIZ SANA RAHMETI ILE MUAMALE ETSIN INSAALLAH SONSUZ RAHMET ALLAHIN IRADESINDE TABIKI .BIZ KULLARA DUSEN RABBIMIZDEN DILEMEK KULLUGUMUZUN GEREGI, DILEYELIM ALLAHTAN RUHUN HABERDAR OLSUN BU DUALARIMIZDAN

3. alhan

alhan ÜYE

28
    0
    0

Ynt: RAhmetli Hacı Bekir in fotoğrafı..Kızı Canan gönderdi.

ben rahmatli bekiri kucukken gormustum zar zor hatirliyordum biyikli oldugunu iyi biliyordum sag olsun kizi gondermis baktim alllah rahmet kabrini cennet etsin kalanlarina sabir diliyorum iyiki gondermissiniz hatirlamis ve biraz geriye gitmis oldum sagolun tesekurler tesekurler canan

4. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

5. erhan

erhan ÜYE

66
    0
    0

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

6. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

46
    0
    0

cok iyi etmissin canan tekrar rahmetle aniyoruz mekani cennet olsun amin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş