radyoya resim ve şir eklemek için yardım

derinsu 15 Haz 2010

1. derinsu

derinsu ÜYE

83
    0
    0

slm lar,zahide ablam benim senden ricam olacak daha öncede bahsetmiştim, radyoma şiirler ve resimler eklemek istiyorum bana yardımcı olurmusun sayfası küçük ama nası olacak ben sana radyonun şifrelerini versem yaparmısın şimdiden çok tşk ederim

2. Derinsu

önce sohpet köşesinn de bir selam versen olmaz mı canım

sonra isteklerini belirtsen biz seni aileye kattık sen istemesen de}}}}}}}}}}

....

3. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

evet derinsu anneannem dogru demis ilk is sohbet kÖsesinde selam vermek sonra konu zahide ablamin konusu degil konu benle alakali ne istedigini bana sorarsan ben sana yardimci olurum Önce sohbete bir selam ver sonrada burdan ben sana anlatirim

4. derinsu

derinsu ÜYE

83
    0
    0

SELAMLARRRRRRRRR demiştim ben sizlere bakın kısaca ama sadece slm lar diye yazmıştım ama çok daha fazla vermem gerekiyorsa verem SLMLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :)))) ben daha önce bu konuda yardım istemiştim zahide ablam sen yaz ne istediğini bana demişti (mavişimdenyardım istemiştim ablam mavişimin misafiri olduğunu kendisinin bana yardım edeceğini söylemişti)yanlış bir şey yaptımsa özür dilerim.beni aranıza aldığınız için sizlere çok tşk ederim abim senden bir sey istemeğe utanıyorum çok şey istedim senden ve hep yaptın allah razı olsun.ama yine yardım etmek istiyosan benim radyoma resim ve şiirler eklemek istiyorum nasıl yapabilirim.

5. Selam Canım

Derinsu burdaki Sohpet Köşesi satfasına girersen selamını ancak orada görürüz}}

utanmana gerek yok
    Sincenin ellinden ne gelirse yapar canım

Maviş belli bir zaman için yok sitede {{{

.........

6. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

selam DERINSU bu sordugun konuyu zahıde ablam bilmez ben sana yardımcı olayım bak bır kere radyoya bısey eklemek ıcın radyonun ındex kodları sende olması gerek yanı ana sayfan var ya oranın kodlamaları gerek sen onu yapamazsın eger orda yanlıslıkla ekleyecegın bıseyı yanlıs yere eklersen ozaman ana sayfan kökten berbat olur onu ındex yapan ekleyebılır yada ben eklerım ama tabıkı öncelıkle o kodlamalrı bana göndermen gerek sen öncelıkle ne ekleyeceksin onları bul sonra ben sana yardımcı olurum gerekırse msnden anlatırım önce ındex kodlamaları elindemi onu söyle tamam sonrası kolay

7. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,398
    1,933
    38

derinsu goksel radyo konusunda uzman, sorununu ona anlat kesin sana yardımcı olacaktır.. çekinme utanma rahat rahat yaz. .burası paylaşım sitesi amaç bu zaten. nilim dediği gibi seni ailemize kattık, sohbet sayfasınada bekliyoruz.. sınce dediklerini takip et o sana en iy şekilde yardım eder,

8. derinsu

derinsu ÜYE

83
    0
    0

bütün sitedeki herkese ama herkese çok tşk ediyorum ilginiz sevginiz şahane sizler benim için çok büyük şanssınız inanın. abim ,radyo bilgilerini özelden gönderdim sana ben sen ne istersen ekle sana güveniyorum benden daha zevkli olduğunuda çokkkk gördüm abim (temalarından yazılarından) ben hiç karışmıyacam sen nası istiyorsan öle yap abim çok çok teşekkür ederim kocaman yürekli abim benimmmm:)

9. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

abim o gÖnderdiklerin degil Özelden Örnek gÖnderdim sana bak oraya anlarsin yada msn yaz oki

10. derinsu

derinsu ÜYE

83
    0
    0

Teşekkür mesajı

bütün sitedekilere

...:::TEŞEKKÜRLER:::...

Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Haz 2010
  11. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,398
    1,933
    38

derinsu ha söle sesini duyalım))))nede olsa izmirli bak hemen kanım isindi))) derinsu bende izmirden karşıyaka bostanlı,

12. derinsu

derinsu ÜYE

83
    0
    0

ablam evet bencede))))) benimde kanim çekti mausum gitti geldi göktepeliler sitesinde az mola verdi veriş o veriş inan gitmiyor başka yere ))) ablam ben izmir bucadayım.

13. dj ece

dj ece ÜYE

136
    0
    0

Slm arkadaşlar bizdeki bazı temaların fcp si yok.onu nasıl fcp yapacağım bana yardımcı olurmusunuz.teşekkürler

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş