Radyo Teması Sitelere Nasıl eklenir, Radyo Teması Forum Sitelerine Nasıl Yüklenir, Radyo Temasını Si

zahide 30 Ara 2010

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

215,720
    1,964
    38

Merhabalar, Arkadaşlar Resimlerinizi veya Yapmış Olduğunuz Radyo Temalarını Sitelerde Forumlarda Paylaşıma Sunmak İçin Aşağıdaki Yolları Takip Etmeniz Yeterli Aslında Çok Karmaşık Gibi Gözüken Tema (REsim) yükleme olayı iki dakikadan fazla sürmez, takip edipde takıldığınız yerler olursa sayfanın altında sol köşede cevap yaz var ona tıklayın oraya sorunu yazın tekrar açıklama yaparız buyrun,

Not: Temanın Url Herhangi Bir Url SitesindenAlabilirsiniz,

2. [_ismet_]

[_ismet_] ÜYE

765
    0
    0

anlattığın gibi yaptim abla ama drec link sönük olduğunda dolayi kopyalama yapamadım

3. ^^OkyAnus___

^^OkyAnus___ ÜYE

13
    0
    0

direct link kopyalanmıyor neden acaba (((((((((

4. [_ismet_]

[_ismet_] ÜYE

765
    0
    0

selam

okyanus direc link oraya kayit olmadiğin için kopyalanmiyor oraya kayit olmalisin kullanici girişi yapmalisin sönük duruyor demi? ? ben kayıt oldum öyle göründü dreck link.

Moderatör tarafından düzenlendi: 21 Şub 2011
  5. özge

özge ÜYE

22
    0
    0

sevgili zahidem sitenizde ilaydanın anlatmı ile fcp tema yaptım ve ben bunu sitenizde paylaşmak istiyorum ama yaptığım tema benim pc açılıyor ben görüyorum ama radyoma giren arkadaşlar göremiyor onlarda açılmıyor o yüzden sizlerle paylaşamıyorum yaptığım temaları bu konuyla ilgili bilginiz varsa lütfen yardımcı olurmusunuz
    saygılarımla

6. zahide

215,720
    1,964
    38

sevgili özge temaya url alacaksın ama imageshack alma başka bir siteden url adresi alacaksın fcp yaptınmı herkesin görmesi lazım.. images sorun cıkardı biliyorsun resimlerin açılmasında sorun var.. dediğimi yap bakalım olacakmı

7. SELAMLARRRR... Zahidemin anlatımındaki gibi yaptığım tema resmini yüklemeye çalıştım ancak FCp almayı yapamadım((( tarif ettiği yer açılmadı.. ben beceremedim gliba.. ya da yetkim mi yok..lütfen cevap verirseniz sevinirimm.. teşekkürlerrrr...

8. ceydam

ceydam ÜYE

10
    0
    0

çok tskrler paylasımlarınız için kolay gelsin çalışmalarınızın devamını dilerim birde tr.gg için şablon yaparsanız çok sevinirim

9. zahide

215,720
    1,964
    38

bize örnek gösterin,, şablon derken temamı yoksa indexmi?

10. aylin06

aylin06 tasarımcı Tasarımcı

4,688
    66
    38

tesekurler ben yaptım simdi ne olacak

11. aylin06

aylin06 tasarımcı Tasarımcı

4,688
    66
    38

taptıgım temayı goreceklermi

12. Merhaba Zahidem anlattıklarınızı aynen uyguladım ve ilk temamı sitenize eklemeyi başardım;Dbu güzel ve ayrıntılı anlatımınız için çok tşk ederim ellerinize emeginize saglık... başarılarınızın devamını dilerim...

13. **EZG!**

**EZG!** ÜYE

3
    0
    0

Yardım

merhaba sitenize üye oldum ve tüm arkadaşların temalarını az çok inceledim.hepsi birbirinden harika emeklerine yüreklerine sağlık diyorum hatta 3 tane tema sitenizden aldım.çok teşekkür ederim sizlere...benim bir sorunum var kendi radyomu açtım fakat sitenin ana sayfasını nasıl düzenleyebilirim bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler...

14. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

36,453
    945
    39

siz bizim siteden bi index begenin ben ayarlıyım hepsini

15. yardımcı olacak link kolay gelsin

16. ömer03

ömer03 ÜYE

34
    0
    0

tskler harika anlatım

17. melekkk

melekkk ÜYE

10
    0
    0

tema indiremiyorm

18. zahide

215,720
    1,964
    38

sorun ne acaba, temanın sol altında rar dosyası var onun üzerine tıklayın pc nize indirin,

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş