Photoshopla 3D Çİçekler Yapmak, Photoshop Çeçeveden Taşan Üç Boyutlu Çİçekler, Üç Boyutlu Çerçeveli

zahide 17 Ağu 2011

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

2. zahide

211,783
    1,930
    38

photoshop batsın iki çiçek yapayım dedim aksamdan beri uğrasıyorum,, photoscapenin gözünü seveyim iki dakikada birleştir yap, photoscapede bir gölgeleme bir perspektif yapma birde silme olsa photoshop hiç açmam valla, çok ağır proğram yaaa. yok katman aç yok seçili yap yok gözü kapat amannn .. neyse insallah güzel olmustur,,, çok bunalttı beni))))

3. MaSuMCaDı

MaSuMCaDı ÜYE

8,738
    0
    0

:))))))) yine bos durmamıssın zahidemmmmmmm gözlerine emegine saglık cnm harika olmuslar

4. MaSuMCaDı

MaSuMCaDı ÜYE

8,738
    0
    0

:))) bnm acmamla kapatmam bir oluyo photoshopu hic zora gelemiyom :)))

5. zahide

211,783
    1,930
    38

en iyisini yapıyorsun çok zahmetli ya

6. Emeine sağlık ablamm harika olmus yineee süpersinnn

7. Cok güzeller ellerine saglik...

8. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

36,451
    944
    39

emeklerine sağlık ablam benim photoshop süper valla donma yok yavaş ilerleme yok
    çok memnunum üretken bi proğram sadece biraz iş yaptınmı kapatıp açıcan arada dinlendirecen boşuna açık bırakmican o zaman güzell

9. izmirrr

izmirrr ÜYE

2
    0
    0

hepsi çok güzel zahidem ellerine sağlık.uzun zamandır bu çalışmayı arıyordum çok çok beğendim.ama rica etsem nasıl yapıldıkları konusunda bilgi verebilirmisin.bir kaç tane denedim ama seninkiler gibi olmadı.yardımcı olursan çok sevinirim.

10. zahide

211,783
    1,930
    38

selam arkadasım tam nerede takiliyorsun anlatsan daha iyi yardımcı olurum, kısaca nasıl yaptığımı anlatayım takıldığın yeri söyle olmassa resimli anlatırım..

çerçeveyi aliyorum photoshop sonra çiçekği aliyorum çerçeve alttaki katman üstte çiçeği aliyoru, yerleştiriyorum, çerçevenin geldiği yerler varsa silgiyle siliyorum.. mesala çiçeği koydum çerçevenin içinde kalsin istiyorum çerçeveyi üste koydum çiçeğin sapinin geldiği yerdeki çerçenin gelen yerini siliyorum.. insallah anladınız... bunu photo scapeylede yapabilirsin.. daha kolay olur..
    photscapeye çerçeveyi al sonra çiçeği üstene al istediğin gibi yerleştir..hadi kolay gelsin
    anlamasadıysan photoscapede anlatirim

11. Bunlar süper olmus bacimmm, ellerine emeklerine saglik..

12. burcuu

burcuu tasarımcı Tasarımcı

8,448
    0
    0

emeginize saglik zahidem paylasım adına tskl

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş