Orman Bakanlığına Verilen Dilekce'ye Gelen Cevap,

zahide 20 Şub 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,592
    1,390
    38

Köyümüzün Ağaçlandirilması için Çevre ve Orman Bakanlığına verdiğim dilekceye aşağıdaki cevap geldi sizlerler paylaşmak istedim.

Moderatör tarafından düzenlendi: 25 Ağu 2009

2. Ynt: Orman Bakanlığına Verilen Dilekce'ye Gelen Cevap,

abla hayirli olsunnnnnnnnnnnnn ...cevap cok olumlu ve harika ,resmi bolumude hallettin is bitis noktasina geldi cok guzel binlerce kez tebrik ederim ,medari iftiharimizsin , evet medari iftihar imizsin cok sagol , hani vardir ya bazen akrabalarda soz acilir bir mecliste ve iyi bi sonuc cikmayacagi bastan bellidir konunun bi an once kapanmasi icin ugras verilirki konu kapansin da utanc tablosu meydana aleni sekilde yayilmasin,,,, iste bu yuzden sen medari iftiharimizsin senin nerde acilsa mevzuun seni iyilik ve caliskanlikla atik liginle aniliyorsun zor u basaran olarakta aniliyorsun iste bu yuzden bi onceki anlattigim ornek in tam tersisin ve konu acildimi hani ben soyle bi emirdaglilar tabiri ile kiziyorum(kizmek gururlanmak mutlu olmak anlaminda kullaniliyor argo tabirle havaya girmek) cunku mutlu oluyorum hadi bakim kolay gelsin bak biz variz hep yaninda olacagizzz..... maddi manevi , elzem ne gorursen o noktadayiz bunu biliyorsun ama ben bi kez daha tekrar ediyorum ve tekrar tasdik edip burda dikkat cekiyorumm bu boyle biline ::::: vesselam okuyan kardeslere,,,,

3. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

Ynt: Orman Bakanlığına Verilen Dilekce'ye Gelen Cevap,

hadi hayirlisi aba cooooooook sevimdim elinesaglik
    saygilarimla sevket

4. alhan

alhan ÜYE

28
    0
    0

koylu cok memun oldum buyuk basari eline saglik cok cok tesekurler insan oglu istedikten sonra yapamayacagi hic bir sey yoktur tebrik ediyorum sagol koylum alhan ibrahim

5. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,592
    1,390
    38

hadin bakalim güzel bir gelisme insallah devamı geli kagitda kalmaz..

6. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

hayırlısı neyse o olsun

7. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0