Organik Tarım Yapılarak Üretilen SOğanlar Satılmayıp Tarlaya Döküldü..

zahide 31 Ağu 2008

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,767
    1,396
    38

TONLARCA SOĞAN SATILAMADIĞI İÇİN ELDE KALDI VE TEKRAR TARLAYA DÖKÜLDÜ.

2. osman

osman Guest

0
    0
    0

Ynt: Köylünün ürettiği ürün çoğu zaman elinde kalıyor.Tarlaya Dökülen Soğanlar.

tskurler

3. Ynt: Köylünün ürettiği ürün çoğu zaman elinde kalıyor.Tarlaya Dökülen Soğanlar.

GUZEL VE ACIKARELER OLMADIM OLMUYO OLDUMUDA SATILMIYOR BAZEN BOYLE ELIMIZDE KALIYOR

4. Ynt: Köylünün ürettiği ürün çoğu zaman elinde kalıyor.Tarlaya Dökülen Soğanlar.

büyük zarar walla büyük zara onun yetişmesi ne zor :( :( :( :( :( :( :( :( :(
    adamın emegi boşa gittmiş göktepeden biri mi?

5. zahide

193,767
    1,396
    38

evet bizim köyde geçen yıl ekdikleri soğan ellerinde kalmıs tekrar tarlaya dökmüsler. ben fotoğrafladım.

6. Ynt: Köylünün ürettiği ürün çoğu zaman elinde kalıyor.Tarlaya Dökülen Soğanlar.

ÇİFTÇİNİN İŞİ KUMARDANDA KÖTÜYE DÖNDÜ EKİP YETİŞTİRİP SATAMIYOSUN EKERSİN SULAYAMASAN OLMAZ İNŞALAH BUSENE YIL DUZELECEK MALIMIZ PARA YAPACAK

7. gunandrose

gunandrose ÜYE

2
    0
    0

ya bunun caresi koparatif birlik olalim koyun malini beraberce satalim bunun caresi bu bizim koylu sehirdeki esnafin herbiri bir torba satsa idi bu olmazdi bunun caresi kop baska yolu yokkkk!!!!
    hadi beraberce bu isi cozmeyyee

8. zahide

193,767
    1,396
    38

evet köylüm tek çözüm kooparatif ben araştırmalarını yapıyorum.insallah kuracazz... öle çok zor bir seyde değilmis.... kurbanda köye gittiğimde ön hazırlıklarını yapacam..insanın içi acıyor..Benim kardesimde 25 dönüm kavun ekti 30 kavun olmus satamadı kavun tarlada cürüdü yazık değilmi... üret ama satama..tek yolu koop..insallah kuracaz...sizlerin desteği oldukca neler yapmayızkı..sağolun..iyiki göktepeliyiz))

9. sevilay63

sevilay63 ÜYE

7,622
    0
    0

yazik emeklere ne kadar caba emek veriyor insanlar onlari ekip urunlari almak icinn,
    paylasim icin tskler emeklerine saglik zahidemm

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş