Nihat Doğan Geyikleri, Yeni güzel Komik Nihat Doğan Esprileri, Nihat doğan önemli sözleri, Nihat doğ

zahide 14 Oca 2013

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,652
    1,396
    38

Geçenlerde Balıkesir'e gittim inanır mısın bir tane bile balık esir değildi.

-Nihat Doğan Olmak; Bihter'in öldüğünü gördükten sonra Fatmagül'e bakıp ''rahmetliye ne kadarda benziyor'' demektir.

-Nihat Doğan olmak; Voleybol Filesiyle pazara çıkmaktır.

-Nihat Doğan olmak; Bisiklet selesiyle çamaşır toplamaktır.

- Nihat Doğan Olmak Takside Akbil Basmaya Çalışmaktır

-Nihat Doğan Olmak; otobüste arkaya yürüyelim diyen şöföre "yürümek isteseydik otobüse binmezdik" diyebilmektir.

-Arkadaşım İnanırmısın Geçenlerde ;''Ateşiniz var mı?" diye soran doktora "Bi dakika olcaktı." diyip çakmak verdim. Doktor istifa etmiş bu olaydan sonra çok üzüldüm.

-Nihat Doğan Olmak; grip olduğunda Gripin dinlemektir.

-Garson: Nihat Abi ketçap mayonez olsun mu? Nihat Doğan: Hayır ketçap ketçap olarak kalsın.

-Geçenlerde bir iPhone aldım inanır mısınız adamlar açlıktan arkasındaki elmayı ısırmış!

-Nihat Doğan Olmak; Bilgisayar donduğunda elektrikli sobanın üstüne koymaktır.

- Nihat Doğan olabilmek 0-0 biten maçın ilk yarısı kaç kaçtı diye sorabilmektir.

-Nihat Doğan Olmak; Testere filmini izlerken oooo amblemini görünce 17 kişi daha beklemektir.

-Nihat Doğan Olmak; PlayStation 3 almak yerine 1 ve 2.nin parçalarını birleştirmektir.

-Nihat Doğan Olmak; dondurmaya ekmek banarak yemektir.

-Nihat Doğan olmak; Webcam da saçını taramaktır

-Nihat Doğan Olmak; okul numarasını unutup 11880'i aramaktır.

-İnanır mısınız arkadaşlar tam 35 senedir su içiyorum buna rağmen halen susuyorum. Nasıl iş anlamadım.

-Nihat Doğan Olmak; Lady Gaga'nın etten elbisesini kıskanıp lahmacundan kravat takmaktır.

- ‎3 şekilde doğan insan vardır;
    1- Sezeryanla Doğan
    2-Normal Doğan
    3-Nihat Doğan

-Yerlere çöp atmayın yazıyordu bende havaya attm bi baktım çöp kutusuna düştü

-Nihat Doğan oLmak 20 tL oLan tişörtü baska bi mağazadan daha ucuz diye 19.99 tLye aLmaktır

-Biz delikanlılığın kitabını yazarken onlar kırtasiyeden A4 istiyordu

-Geçen Gün Ayakkabıcıya Gittim.Sıkıyosa Alma Dedi Bende Korktum Aldım

-Nihat Doğan : Türk Hava YoLLarını kazıkLadım. Malatya'ya gidiş-dönüş biLeti aLdım. Malatya'ya gittim ama geri dönmedim.

-Geçenlerde Küçük Sırları izliyordum inanırmısınız 1 tane bile küçük sır yoktu

-Dün cenazeye gittim çok korktum adam ölmüş galiba

-Nihat Doğan olmak arkadaşının cenazesinde çeyrek altın takmaktır

-Nihat Doğan Olmak; CS oynadığında öldürdügü adamın arkasından Fatiha okumaktır.

-geçenlerde matematik oyunlarını izliyordum. anladığım kadarıyla iki tane bir yan yana gelince 2 değil 11 ediyormuş

-inanırmısın geçen gün silah aldım şeytan doldurur diye kursun almadım

-Nihat Doğana Sormuşlar:4.Murad Neden İntihar Etmiştir ? Nihat Doğan:İlk 3e Giremediği İçin )

-Nihat Doğana Sormuşlar Kim Bu Futbolcu Diye Nihat Doğan Şöyle Cevap Vermiş Futbolcu Olabilirmi

-Nihat Doğana Sormuşlar: Neden İnsanları Uyandırırken Su Dökeriz.Nihat Doğan Der:Çünkü Suyun Kaldırma Kuvveti Var.

-inanırmısın geçen gün Fransa'ya gittim 4 yaşındaki çocuk fransızca konuşuyor

-Geçenlerde 1 aylık bebeğe merhaba dedim inanır mısın o konuşamıyordu!

-Geçenlerde yaprak dökümünü izliyordum inanır mısınız yere bir tane bile yaprak dökülmedi.

-Geçenlerde Eskişehir'e gittim inanır mısınız ben gayet yeni ve modern bir şehir gördüm.

-Geçenlerde bir ayakkabı aldım inanır mısınız aynısı Messi'de var.

-Almanyalılar Almansa Sakaryalılar niye sakar değil kardeşim? Adamın sinirini bozmayın!

-Geçenlerde 1 Milyon Canlı Para izliyordum inanır mısınız 1 tane bile canlı para görmedim..

2. burcuu

burcuu tasarımcı Tasarımcı

8,448
    0
    0

:)))) emeklerine saglık zahidemm

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş