"Neden Suskun Bakıyor Gözlerin?" isimli hüzünlü aşk mektupları, hüzünlü duygusal içli mektup örnekle

Orhan-38 14 May 2014

Son Konular

1. Orhan-38

Orhan-38 tasarımcı Tasarımcı

400
    6
    0

Suskunum Kendime ve sana anlatamadıklarıma Oysa Bu sefer Söylediklerim değildi yaralayan ruhumu Hayatın tüm renklerini ödünç aldığın yüzüne ve Gözlerine bile bakmaya cesaret edemediğim kaçak düşlerle yetiştirdiğim Sevdamdı
    Çünkü gözlerin kayboluşu simgeliyordu benim için çünkü hayatı ve seni sensizce izliyordum bir köşede insanların arasından Ve bir türlü karar veremiyordum. Kır çiçekleri gibi ender ,gökyüzündeki bir yıldız kadar çekici güzelliğinin nereden geldiğini
    Suskunum Oysa bu sefer farklı olmalıydı söylediklerim Ne kadar çok isterdim bir bilsem ,Güzel kelimelerden bir buket yapıp yağmurlarla yıkasam gökkuşağına sarıp aşkımı katsam Ve birden çıksam karşına

Üzgünüm.Bu sefer farklı değildi söylediklerim
    Biliyorum ne diyeceğini
    Susmandan korkuyorum
    Seni görememekten
    Sesini duyamamaktan
    Suskunum sana ve kendime anlatamadıklarıma .suskunum dolunay parlaklığında bir gece gibi bana aşkı anlatan gözlerine suskunum tüm yaralarımla beraber bir şiir gibi hani bamteline dokunur yüreğinin bir yanık sevda kokusudur bıraktığı geride gönül yıkık dökük suskunum sana anlatamadıklarıma suskunum gözyaşıma kuvvet aydınlık gecelerde ki hasretin kor olup delerdi sinemi sessizce adına şiirler yazıyorum seni yazıyorum ama suskunum kelimelerce
    suskunum sana geceye suskun dillere suskun gözlere suskun gözlerim suskun her hecem suskun her hücrem suskun her gecem
    Suskunum sana ve kendime anlatamadıklarıma sana anlatamadıklarımla suskunum

2. aylin06

aylin06 tasarımcı Tasarımcı

4,688
    65
    38

ellerinıze gonlunuze saglık paylaşım icin tşkler

3. Orhan-38

Orhan-38 tasarımcı Tasarımcı

400
    6
    0

ben teşekkür ediyorum Aylin...boş vakit buldukça paylaşıyorum bende...

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

197,707
    1,585
    38

çok güzel paylaşım sağol orhan,

5. S£V®

S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

158,788
    2,478
    36

Güzel paylaşımın için teşekkürler