NAMAZA RİAYET EDİYORMUYUZ

islamcııı 30 Ağu 2008

1. islamcııı

islamcııı ÜYE

35
    0
    0

EYY MUMİN KARDEŞLERİM BENİ ÇOĞUNUZ TANIYORSUNUZ GÖKTEPEDEN EFELERİN AHMEDİN OĞLUYUM ADIM MUZAFFER... EYYY KARDEŞLER BENİM KÖYÜMÜZÜ ÇOK SEVDİĞİMİ BİLİRSİNİZ AMAAA Bİ KONUDA KÖYDEN ŞİKAYETİM VARDIR PEKİ NEDİR DERSENİZ ODA KÖYÜMÜZÜN ÇOOK GÜZEL BİR CAMİİ ŞERİFİ VARDIR Kİ GERÇEKTEN İÇİNDE NAMAZ KILANA FERAHLIK VERİR. AMA BİZİM KÖYÜMÜZDE BU CAMİDE NAAMAZ KILAN YOKK. BEN KÖYE GİTTİĞİMDE SADECE BİRKAÇ YAŞLI DEDE Kİ BUNLARI HEPİMİZ BİLİYORUZ İŞTE SADECE ONLAR VAR PEKİ BU KÖYÜN GENCLERİ ORTA YAŞLILARI VE BU KÖYÜN ABİLERİ ABLALARI NEREDE DİYE DÜŞÜNÜYORUM . BU KÖYDE NAMAZ KILAN YOK MU DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SÖLEYİM Mİ BU İNSANLAR NERDE HEPSİ DÜNYA TELAŞESİNE DÜŞMÜŞ KİMİSİ DE İÇKİ ŞARAP PEŞİNDE KİMİSİ DE KUAR OYUNUNA DÜŞMÜŞ. HİCR SURESİNDE ALLAH BUYURUYOR Kİ '' SİZE ÖLÜM GELENE KADAR RABBİNİZE KULLUK EDİİNİZ'' . BİZ KULLUK EDİYORMUYUZ DİYE SORUYORUM ÖNCE KENDİME SONRA DA SİZLERE EDEBİLİYORMUYUZ. NAMAZ KILMAK BU KADAR ZORMU RABBE KULLUK ETMEK ZOR MU KARDEŞLERİM ALLAH AHDI İÇİN SORUYORUM. CEHENNEM ÖYLE YERKİ İLK HESABA NAMAZDAN ÇEKİLECEĞİZ . EĞER NAMAZ YOKSA BİZNASIL RABBE ŞÜKRREDECEĞİZ. EVİNİZİİN DİREĞNİ BİR YIKIN NE OLUR. BÜTÜN EVİNİZ BAŞINIZA ÇÖKER İŞTE NAMAZDA BÖLEDİR ONU KILMADINIZ MI EDA ETMEDİNİZ Mİ BÜTÜN AHİRET BAŞINIZA ÇÖKER. SON OLARAK SİZLERE ŞUNU SÖLEYİM KARDEŞLERİM DÜNYA AHİRETİN TARLASIDIR BURDA NE EKERSENİZ AHİRETTE ONU BİÇERSİNİZ KARDEŞİNİZİN BU SÖZÜNÜDE YABANA ATMAYIN. ALLAHA EMANET OLUN KARDEŞİNİZE DE DUA ETMEYİ UNUTMAYIN İNŞALLAH.

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,315
    1,909
    38

Ynt: NAMAZA RİAYET EDİYORMUYUZ

Muzaffer ağzına sağlık çok güzel yazmıssın hepsini büyük bir dikkatle okudum ve sana katılıyorum hatta bende caminin içini dısını ve uzakdan görünüsünü fotoğrafladım çokda hoşgörülü ve ileri görüslü imamı var insallah bir gün herkes hak yoluna döner..bir tek namazla değil kalbini temiz tutarak etrafına yardım ederek vatana ve millete hayırlı işler yaparak, çocuklarını hayırlı yetiştirerek, kalbini temiz tutarak saymakla bitmez muzaffer..allah hepimizi islah etsin diyecek söz bulamıyorum..ağzına sağlık herkes okusun ve bir kere daha düsünsün.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş