mikser sorun sarkılar atlıyor, Radyo yayınında miksere eser atıyorum eserler atlıyor, Mikserde sarkı

karamelek-10 19 Mar 2016

1. karamelek-10

karamelek-10 ÜYE

38
    0
    0

slm arkadaşlar benim sorunum kısaca şu bi kac haftadır yayın almıyordum dun yayın alayım dedim fakat rd yayın aldıgımda miksere eser atıyorum eserler ardı ardına atlıyo şimdi diyeceksinizki isim deiş attigim eserler daha önce çaldıgım eserler masa üstündende denedim nette arastırdım isim deiştir diyo daha önce caldıgım eserler olmasa deişecegim hiç böle birsey basıma gelmedi bilen varsa yardım ederse sevinirim şimdiden tşkler:confused:

2. S£V®

S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

151,373
    2,272
    36

sorun yenimi basladi ?
    daha oncesinde herhangi bir degisiklik yaptinmi (program yukleme silme vs.)

ses kartini guncelle, sterio mix'i aktif hale getir.

bazan belleğğe alınan mp3 ler flash disklerdeki dosya ismini .exe ye çeviren (görünmez dosya) virüsler sebebiyle mp3 dosya sisteminde değişiklik yapmaktadır

Moderatör tarafından düzenlendi: 19 Mar 2016
  3. karamelek-10

karamelek-10 ÜYE

38
    0
    0

vürüs programını kaldırdım mozilladan denedim az önce ordada ses cok kötü atlama yok ama

4. S£V®

151,373
    2,272
    36

Windows 10'u kualnıyorsanız ses sorununuz devam eder Mozilla Firefox kualnın lütfen

Göktepeliler herzaman sizlerle iyi forumlar dilerim

5. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,686
    1,396
    38

yardım için sağol sev,

6. karamelek-10

karamelek-10 ÜYE

38
    0
    0

yok Windows 7 kullanıyorum

7. S£V®

151,373
    2,272
    36

Ses kartınızın driver,inde sorun olmuş olabilir yeniden yükleyiniz
    Aktivex silip tekrar kurmayı deneyiniz şarkı atınca mixser kapanıyor düşüncesiyle farklı tema kulanmayı deneyiniz ÖRNEK flatcast tın kendi temalarından birini kulanıp atlama yapan mp3 lerimizden birini masa üstüne alıp oradan mixsere atmayı deneyiniz sürükle bırak yüntemini deneyiniz

Ama hiç bir şey yapmadan aniden bu sorun ortaya çıktiysa sistemi geri almayıda deneyebilirsiniz büyük ihtimale düzelecektir

8. S£V®

151,373
    2,272
    36
  9. Akrep 61

Akrep 61 ÜYE

10
    0
    0

sorun yeni oldu önceden yokdu

Yükleniyor...