Microsoft’tan WebOS Hamlesi!

İSADAMİ 29 Eyl 2011

 1. İSADAMİ

  İSADAMİ tasarımcı Tasarımcı

  55,925
  11,173
  0


  HP tarafından satın alındıktan sonra atağa kalkacağı düşünülen WebOS için beklentiler ne yazık ki bir türlü hayata geçirilemedi. HP, 1.2 Milyar Dolar ödeyerek satın aldığı WebOS’i ve Palm’ı şok bir kararla gözden çıkardığını ve mevcut projelerin hayata geçirilmeyeceğini duyurdu.
  WebOS kullanıcıları ve geliştiricileri için pek de beklenen bir karar olmayan bu haberin ardından, birçok şirket WebOS için hamle yapmak için adeta birbiri ile yarışır oldu. Bu konuda en dikkat çekici isim ise Windows Phone için varını yoğunu ortaya koyan Microsoft oldu.
  [​IMG]
  Microsoft’un üst düzey Windows Phone yöneticilerinden olan Brandon Watson, WebOS geliştiricilerine özel bir bildiri yayınlayarak, onlara resmen Windows Phone’a geçmeleri için çağrı yaptı. Geçtiğimiz Cuma günü, yüzlerce onaylı WebOS geliştiricisine ayrı ayrı mesaj gönderen Watson, tüm geliştiricilere özel imkânlar sağlamayı da vaat ediyor.
  Windows Phone geliştiricilerinden olmak isteyenlere gerekli özel araçları, Windows Phone eğitimini ücretsiz olarak sağlayacaklarına dikkat çeken Brandon Watson, tüm bu geliştiricilere ücretsiz Winows Phone telefonu sağlama vaadinde bulunmayı da ihmal etmiyor.
   
 2. MaSuMCaDı

  MaSuMCaDı ÜYE

  8,738
  0
  0


  emegine saglık paylasım icin tsker
   
 3. İSADAMİ

  İSADAMİ tasarımcı Tasarımcı

  55,925
  11,173
  0


  Güzel Yorumlarınız için çok çok Tşkr ederim
   

Bu Sayfayı Paylaş