Mehmet Buket SEvgiliye yazılmış hüzünlü duygusal şiir yazı örnekleri, yeni eklenen duygusal mesajlar

hayal_gozlum46_59 12 Eyl 2018

1. M.doguç....

MehmetDoguç

KIZIYORUM KENDİME NEDEN NEDEN ÇOK SEVDİM HEP AĞLAMAK İÇİNMİ BANA SEVMESİNİ ÖĞRET DEDİ SEVGİ ÖĞRETİLİRMİYDİ SATIN ALINIRMIYDI BENİM KALBİM AŞKIYLA HERGÜN BİRAZDAHA FAZLA ATARKEN ONUN KAYITSIZ KALIŞI CANIMI YAKMAZMIYDI ÜZMEZMİYDİ DELİ GİBİ SEVENİ KAHROLMAZMI HER BAKTIĞINDA GÖZÜMDEN AKAN YAŞI GÖRMEZDEN GELİŞİNE HİÇ BİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ NEDEN DEYİŞİNE İÇİ YANMAZMI İNSANIN HEP HAYAL EDİPTE BEKLEDİĞİNİ SANDIĞI KİŞİNİN ASLINDA O OLMADIĞINI ANLAMASI AMA ÇOK SEVDİĞİ İÇİNDE ONDAN BAŞKASINI GÖZÜ GÖRMEZYA KÖRÜ KÖRÜNE BAĞLANMIŞTIR NE OLURSA OLSUN ONDAN VAZ GEÇEMEZ KOPAMAZ KALBİ KIRILSADA BELLİ ETMEZ YİNEDE DEVAM EDER SEVMEYE HERZAMANKİNDEN BİRAZ DAHA FAZLADIR SEVGİSİ GÜN GEÇTİKÇE ARTAR BÜYÜR İÇİNE SIĞAMAZ ANLATMAK İSTER SEVGİSİNİ HERKES BİLSİN ÖĞRENSİN DUYMAYAN KALMASIN ONA OLAN SEVGİSİNİ AŞKINI AMA BİAN DÜŞÜNÜR BUNDAN KİMSENİN BHABERİ OLMAMALI BİZİM YAŞADIĞIMIZ GİZLİ SEVDAYDI KARA SEVDAYDI AMA GİZLİ KALMALIYDI KİMSE DUYMAMALI KİMSE ÖĞRENMEMELİYDİ BU TANRI VE İKİMİZİN ARASINDA ÖLENE DEK SIR OLARAK KALMALIYDI BUNUN ADI YASAK AŞK GİZLİ SEVDAYDI ÖYLEDE KALDI

Moderatör tarafından düzenlendi: 13 Eyl 2018
  2. S£V®

S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

168,693
    2,812
    36

paylaşım için teşekkürler,

3. tşk ederim günaydın ellerinize emenize saglık efendim

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

203,385
    1,786