Kuruyan ve Tahrip Edilen Ağaçların Yerine Yenilerini Dikeceğiz ,

zahide 14 Oca 2010

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

204,749
    1,800
    38

2009 yılı Mart Ayında Köyümüze diktiğimiz ağaçların kuruyanlarının ve hayvanlar tarafından tahrip edilenlerin yerine yenileri dikilecektir, 2009 yılıında köyümüzün çeşitli yerlerine diktiğimiz ağaçlardan düden in diğer yakasına dikdiğimiz ağaçlar çobanların kollamaması ve köy muhtarlığının ilgilenmemesi sebebiyle tahrip olmuştur, Orman Bakanlığıyla yapmış olduğum görüşmede 2009 yılında köyümüzün muhtarlığı ile protokol yapıldığı köy muhtarının ağaçları koruyacağını tahattüt ettiğinden dolayı sorumluluk tamamen muhtarlığa aittir, yurt dısında yaşayan köylülerimiz ve yardım sevenlerin topladıkları paralarla köyümüze dikilen 3500 ağaç bir kısmı zarar görmüstür köy muhtarlığının sorumluğu altında olmasın ragmen köyün çobanlarını uyarmamasından dolayı mart ayında mahkemeye vermeye karar verdim, bu konuda degişik düsünceleri olanlar varsa yazabilirler,

Bu yıl mart ayında yapacağımız dikimler için orman bakanlığı , tema ve ilçe tarımla yapılan görüşmelerde yeterince ağaç temin edilmiştir, insallah yenilerin dikeceğiz, bu konuda bana destek olan herkese teşekkür ederim, görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

2. ::ÇisiL::

::ÇisiL:: ÜYE

30,801
    14
    0

Paylaşım adına teşekkürlerr emeğine sağlıkk cnmm...

3. emeğine sağlık paylaşım için tskrler

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş