Köyün Delisinden Mektup Var, Köyün En Delisinin Mektubu, Köyün Delisi, Köyde Kahve Sohbetleri, Köy

zahide 7 Oca 2010

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,264
    1,909
    38

Sahi sana bir sey daha anlatam ben bugün her zamanki gibi inekleri otlatmaya gettim, aha peri bacaların o civardaydım, haylak haylak bakınıyordum ana ne göreyim adamın biri deli gibi dolanıyo selamün aleyküm hemşerim dedim, adam bön bön yüzüme bakıyo nerden gelin nere giden dedim yine adam bana bakıyo hemşerim dedim niye konusmuyon, bu arada karnım acıktı esseğin heybesinden çıkımı açtım gel hemserim yemek yiyelim d edim adam habire yerde börtü böcek arıyor, hemşerim gel bak burda yemek var suda var dedim adam benim azzığıma bakmiyor inanmassın yerde kocaman bir böcük yakaladı ağzına atti abowww dedim bude ne böle, neysene ben yanına gitti ekmek arasına deri peyniri koydum al bunu ye dedim bir adam koşarakdan geldi tercumanmı neyimis megersene televizyoncularmıs adamı atarlarmış bir yere adam orada ne bulursana yermiş amerikalımı neyimis bizim turkiyeyede getirip adamı atmışlar emme benim anlamadığım benim verdiğim ekmeği yemiyoda yerde bulduğu böcüğü ne den yiyo onu bir türlü anlamadım, dedim burdan uzaklasam dedim aldım inekleri oradan uzaklaştım işdene böle ,

Köyün En Delisi

2. arnavutali

arnavutali ÜYE

1,825
    0
    0

ÇOK GÜZEL ANLATMIŞIN ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK[​IMG]

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş