Köyümüzün Muhtarları ve Nüfusu

zahide 21 Haz 2008

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,767
    1,396
    38

Muhtarlık [değiştir]Yerleşim yerinin köy tüzel kişiliği alması ile birlikte köyün tüzel kişiliğini temsil etmesi için köy muhtarlık seçimleri de yapılmaktadır.

Seçildikleri yıllara göre köy muhtarları:

((2007)) - Hasan demirbaş
    2004 - Hasan Demirbaş
    1999 - Fakı Demirbaş
    1994 - Abdil Kadir Gündoğdu
    1989 - Abdil Kadir Gündoğdu
    1984 - Abdil Kadir Gündoğdu
    1974 Hasan Alhan
    2007 - Hasan demirbaş
    2007-... -Cevdet DEMİRBAŞ

2008 Hasan Demirbaş

1997 506

2000 614

2008

2. sardunya

sardunya ÜYE

191
    0
    0

Ynt: Köyümüzün Muhtarları ve Nüfusu

bılgıler için tşkler

3. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

Ynt: Köyümüzün bekcisi

ha halam unutmadan 2008 in bekciside benım amcam :) (kasım emmim ) bunuada hatırlatalım onunda makamı mevkısı var canım ya bekcı deyıp gecmeyın
    :D

4. CarteL

CarteL ÜYE

22
    0
    0

Napim Elalemin Köyünün Muhtarını :p

5. zahide

193,767
    1,396
    38

aaaaa bizim köyden kız alacam diyon yaaa ))) o zaman seninde muhtarın olacak)))

6. ARAPBACI

ARAPBACI ÜYE

14
    0
    0

bilgiler için tşkler

7. RoseQueen

RoseQueen ÜYE

748
    0
    0

teyze biz cartele kiz vermiyoruz diye anlasmistik unuttun mu ya??

8. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

puhahahahah:)

9. Ynt: Köyümüzün Muhtarları ve Nüfusu

eline saglık hala

10. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

slm ben ufuk

bilgilerin icin cok tesekur teyze

11. zahide

193,767
    1,396
    38

son nufus sayımınıda ekledim bakın bakalım.

12. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

selam

bılgıler ıcın teşekkürler

13. blade

blade ÜYE

1
    0
    0

köyünüze daha önce emeği geçmiş eski muhtarlar ve kişilerden bahsedilmemiş

14. zahide

193,767
    1,396
    38

(köyünüze daha önce emeği geçmiş eski muhtarlar ve kişilerden bahsedilmemiş )

blade öncelikle hos gelmissin..eğer acık ararsan her zaman bulabilirsin..şunu bilki burası tamamen masumane yapılmıs bir site yani ne kimse kollanmıs ne kimse dıslanmıstır..ben sizden öncelikle bir kendinizi tanıtmanızı ister sonra selam sabah sonra eleştiri beklerdim..bu sayfanın en üstüne bakarsan diğer muhtarlarında ismi var.. bu kadar emek veriyorum köyüm için bir seyler yapayım diye gecemi gündüzüme katıyorum sakin olaki böle kinayeli konusup beni üzmeyin.,. hadi önceki muhtarlarıda siz yazın..bunu yazmamanız için hiç bir engel yok burası bir paylasim sitesi olaki biz atladık buyrun siz yazın..menmun oluruz..

15. abdullah

abdullah ÜYE

74
    0
    0

evet bu site herketen toplanan bilgilerle yapiliyor, ama ben sadece zahidem i goruyorum foto ekleyip koy haberleri yazan tek kisi o (bir kac istisnayi saymiyorum)oda kendi emekleriyle yapiyor, bilemedikleri yada yanlis bildikleri olabilir ama bunu bu sekilde kinayeli degilde karsiliginda ispatiyla dogrulastirip bilgilere bilgi ekleyelim, ama zahidemden daha fazla bilmeyen konusmasin, onun dusuncelerine katilmayaninda burda isi olmaz,
    ayrica zahidem her konuda her zaman derki '' beraber yapalim, foto ekleyelim,yazi yazalim,hepimizin yeri '' onun ozeli degil burasi bizim koyumuz icin,,,
    anlayacaginizi umarim,,,

16. RoseQueen

RoseQueen ÜYE

748
    0
    0

Blade teyzem bu kadarını yapabılmıs madem eskılerden hıc bahsedılmemıs dıyorsun eh bı zahmet sende 2 aylık yaz tatılını eskı muhtarları arastırmak ıcın ayırda bız ogrenelım bılelım olmaz mı? oyle uzaktan bakıptan elestırmek olmaz. bız bu sıteyı acarken ne dedık: herkes herseyı bızımle paylassın bıze yardımcı olsun! dıger yazılarımızı okursan bunun gerceklık payını gorebılırsın. pekı sızler ne yaptınız? oturup bılgısayarın karsısına hıc bırsey eklemeden yazılanları begenmeyıp elestırdınız kı bunda ben bır art nıyet ararım... bence onyargılı olmak yerıne bıraz hosgorulu davranırsanız daha ıyı anlasabılecegımızı umuyorum. onyargıyla ılgılı cok guzel bı hıkaye okursanbelkı ne demek ıstedıgımı anlarsınız...

Güzel bir dag köyünde mutlu bir hayat süren bir kari kocanin günün birinde nurtopu gibi bir bebekleri olur. Odunculukla geçimini saglayan baba bir gün eve dönmek üzere iken bir bogusmadan nasilsa sag çikmis ölmek üzere olan yarali, zayif bir gelincik yavrusu görür ve onu yanina alarak eve götürür. Kari koca yavrularina bakarken bu yarali zayif yavru gelincige de babalik ve annelik ederler ve gelincik bir hafta içinde iyilesir.Zamanla aileye o kadar alisir ki bebekten sonra evin dördüncü ferdi gibi olmustur.

Bir gün anne bebegini uyutmus ve evin az ilerisindeki bahçede islerine dalmistir. Bir süre sonra geri döndügünde evin az ilerindeki bahçede islerine dalmisti. Bir süre sonra geri döndügünde evin girisindeki merdivenlerde zayif gelincikle karsilasir. Gelincigin agzi burnu her tarafi kan revan içindeydi.

Anne korkunç bir çiglik atar ve bebegim diye bagirirken eline geçirdigi kalin bir sopa ile bitap düsmüs zayif gelincigi bir kaç vurusta öldürdü.

Ve hemen bagira çagira bebegin bulundugu odaya gider. Odada gördügü manzara anneyi sok eder. Yerde misil misil uyuyan bebegi ve az ilerisinde odanin girisinde yakin tarafta kanlar içinde yatan kocaman bir yilan..

17. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

ben h.can blade nick li arkdasım sitemzie hoş geldin öncelikle.
    bak kardeşim madem göktepelisin sen öncelikle kendini tanıtsaydın seni cok daha iyi anlayabilirdik bilmem anlata biliyormuyum.

evet haklısın sadece son muhtarda genişce ( genişce derken cok azda ben geniş diyorum ) bahsedilmiş sitemizde fazla bilgi bulunmadıgından ve yeni bi site oldugundan vede halen araştırma sefasındayız...hersey yavaş yavas yerini alıyo ve zemine oturuyo daha bi kac aylık mazisi var sitemizin. sende biraz sabırlı olursan istediklerini gorursun sadece admine yada modaretorlere bildirmen yeterli .. eger madem cok şey biliyosan sen yazda bizde paylasalım burda ha ne dersin :) bilgilerini bekliyoruz ayrıca aramıza hoş geldin 8)

18. Ynt: Köyümüzün Muhtarları ve Nüfusu

YANİ BURASI BİR PAYLAŞIM SİTESİ BURA HERKES BİRŞEYLER EKLEYE BİLİR MESALA BEN SULAMA KOOPARATİFİNİ BEN EKLEDİM BUNU BİLEN HERKES YAPABİLİRDİ YAPILAN EMEĞEDE SAYGI GÖSTERİLMESİNİ İSTİYORUM

19. Ynt: Köyümüzün Muhtarları ve Nüfusu

yakardesım demekı senın bılgın var sende anlatırsan bızımde bılgımız olsun halam 2 aydır cırpın masının sonucunda 2 ayda buralara tekbasına geldı senın bıldını bız bılmıyosak sensoyle sonucta burası bır paylasım yerı lutfen emege saygı tesekurler zahıdem

20. zahide

193,767
    1,396
    38

her zaman böle kişiler çıkacaktır bunlara hazırlıklı olmalıyız..aslında bu tip olumsuzluklar bizi dahada güçlendirmeli..

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş