Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkaracaz.

zahide 4 Tem 2008

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

Evet arkadaslar bu bölüme sadece köyümüzün nüfusu değil göktepe koyunden olupda başka şehirlere göç edenlerle avrupada yasayan köylülerinizde tek tek isim listesin çıkaracaz..işde hepsi hemen olmuyor bize az zaman tanıyın , tam olsun sağlam olsun diye detaylı arastırma yapıyoruz..insallah en kısa zamanda sitemizi dahada zengiinleştirecezz..

2. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

Ynt: Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkar

bilgiler icin tskler halam

3. Ynt: Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkaracaz.

bilgiler icin tskler halam

4. Ynt: Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkaracaz.

inşallah halam

5. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

slm ben ufuk

bilgiler icin cok tesekur

6. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

slm ben nacye

bilgiler için teşekkürler

7. Ynt: Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkaracaz.

bilgiler için teşekurler saol hala

8. baris

baris Guest

0
    0
    0

Ynt: Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkaracaz.

..................

9. zahide

211,783
    1,930
    38

Ynt: Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkaracaz.

Barıs kelosmanın oğlu sitemizi beğenmemiş, o güzelini yapsın biz gidelim ona bakalım yazdığı mesaj silinmiştir. ahlamak uygun olmadığından ..

10. Ynt: Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkaracaz.

aha ben buna gulerım encok sımdı zoruma ne gıtı bılıyormusunuz burda ekmek bulamayan gıtmıs orda adam olmus burda mılet ekmek verıdı sımdı burayı beyen mıyo töbe töbe

11. zahide

211,783
    1,930
    38

.......

12. Ynt: Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkaracaz.

EVET HALA GEREKSIZ LERE YER YOK ARAMIZDA DISARDAN OLSUN İNSAN OLSUN

13. rojin

rojin ÜYE

16
    0
    0

zahide abla kel osmanin baris hakinda yazilanlar için çok uzulduk neden derseniz kendisi bu sitenin açildigindan 3ay sonra haberi olmustur o yuzden bilmeden konusmamak lagzim dimi abla sukur hald olsun geçmiste belki çok seyler bulamadik ama geçmisimizi hayatta unutmadik bu konuyu senile konusmak isterim abla

14. rojin

rojin ÜYE

16
    0
    0

abla biz fransada dogma buyume olmus olabiliriz ama asla koyumuz hakinda kotu sozde bulunacak kadar adi degiliz abla lutfen bu konuyu benimle konus

15. zahide

211,783
    1,930
    38

Rojin sanırım bizim koylusun ve osman amcanın kızısın, ben sana özelden e mail adresimi yazdım, ekle konusalım ama birisi barıs diye geldi ve siteye bir sürü asagılayıcı alay ediici seyler yazdı, ben onları sildim..ne olursa olsun burada bir emek var ve hiç bir art niyet ve çıkar yok, hepsi sizler için yapılıyor bir araya gelin köyümüzü sevin sayın değerlerimizi kaybetmeyelim diye, ve ben buna tahmin edemeyeceğinden çok zaman ve emek harcıyorum..birinin gelipde ileri geri konusması agrıma gidiyor hele bu bizden biri olursa ben sizleride bizden biri olarak biliyorum ve kızgınlığında daha büyük oluyor, yabancı yapsa inan zoruma gitmez, beğenmeye bilirsiniz hep beraber olalım daha güzelini yapalım burası herkese acık her isteyen her seyi yazabılır ekleye bilir ama elini vijdanına koyarak...daha detaylı msd konusuruz, hoscakal.

16. Ynt: Koyümüzün Ayrıca Avrupada ve Buyük Şehirlere göç edenlerinde Nufusunu Çıkaracaz.

abila eline saglik

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş