KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

zahide 31 Ara 2008

1. Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

IBRAHIM ALHAN ABI RICA EDERIM ILTIFAT ETMISSINIZ SAG OLUN VAR OLUN ,EVET EMINIM BU GUZEL OLAYA DAHA BUYUK KATKILAR YAPACAGINIZDAN BEN SIZI TANIYAN VE YAKIN BULDUGUM ICIN SIZE SAKA YAPTIM SAG OLUN SIZDE ,GUZEL BI LISAN ILE DILLENDIRMISSINIZ GORUSMEK UZERE ABI SAYGILARIMLA

2. cahit

cahit ÜYE

4
    0
    0

Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

komsuda pise ,bizede duse , ha gayret emserilerim cok basarili ilerliyorsunuz valla 10 yil sonra yemyesil bir goktepe koyu goreceyiz ( INSAALLAH ) civar koylerde sizi ornek alacktir eminim , devam .

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

cahit insallah, valla simdiden gozümün onunde canlaniyor insallah. basaracaz..

4. caner

caner ÜYE

39
    0
    0

E sira bana geldi ilk once sunu soyleyim biz burda goktepelileri topladik ama onlar sizin kadar bu isten umutlu degiller yani para isi ters geliyo acikcasiyine herzamanki gibi aralarda perisan biziz ben abim ademyani maho deniz kenan hakan yuksel bole bi kaskisi ama biz elimizden geleni yapacagiz goktepeli dedinmi belki 500 kisi cikar ama is basa dustumu 10 variz anca onlarida halam hasan bilirler insallah koyumuz cok guzel olur ben sahsim listeye baktimmi kendimizden utaniyorum ama sizde biliyosunuz bu is bi iki uc kisiyle olmuyo biz yine kendimiz ne toplarsak toplayip gonderecegiz ama gercekten hasanin hakkini yememek lazim zaten onlarda biliyo fransanin ne oldugunu neyse daha fazla karistirmayalim bizim listede ciktimi anlarsiniz ne demek istedigimi tabi halamin hakkini saymiyorum o zaten belli artik hepimiz biliyoz e bide omer abimiz var oda turkiyede simdi onuda seviyoz valla kendisiyle tanismak nasip olmadi ama kendisi bizim abimiz oldu o nu burda herkes yani yine kendimiz taniyoz biraz kulaklari cinlesin senide seviyoz abi issallah tatilin iyi gecer neyse size biraz icimi doktum ama gercek hepsi bilen biliyo insallah guzelbi ornek oluruz herkese hasan sana bi kez daha tesekurler ha surekli yorum yazmiyo diye kizmayin site cok bide gercekten fazla zamanimiz olmuyo yinede konustuklarimiz aramizda kalsin daha guzel goktepe icin CANER

5. kral-deniz

kral-deniz ÜYE

74
    0
    0

butun emegi gecenler sonsuz saygilar ve ALLAH razi olsun ve bu is icin ugrasanlara ozellikle hasana tskr hasan cok emek verdin herkezin senin gibi duyarli olmasini isterim ama zor sana ve sana yardimci olan butun herkeze helalllllllllllllllllll olsun

6. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

46
    0
    0

iyice yavasladik ya arkadaslar nerdesiniz

7. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

hepinize ayri ayri tskürü borc bilirim bu cömert liginizden dolayi sevket güllü
    saygilarimla hemegigecen herkesede ayri tsk

8. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

cok guzel ellerine saglik

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş