KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

zahide 31 Ara 2008

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

204,749
    1,800
    38

KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN BELCİKA DA BASLATİLAN MADDİ DESTEK BASLADİ. İBRAHİM ALHAN VE ABDULLAH ALTİNCANAK ONDERLİĞİNDE Hasan KÖSELER, Nuri DEMİRBAS ve İsmail KARA tarafından TOPLANAN PARALARA VE VEREN KİSELİRiN LİSTESİ AŞAGİDADİR..DEVAMLİ LİSTEYE İLAVE OLACAKTİR.VERENDENDE TOPLAYANDADA ALLAH RAZİ OLSUN İNSALLAH KOYUMUZU CENNET YAPACAZ..HERKESİN MADDİ MANEVİ DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR.

ADI SOYADI VERDİĞİ MİKTAR

ABdullah ALTİNCANAK 250 euro

İBrahim ALHAN 100 euro

Hasan KÖSELER 100 euro

Hikmet ALTINCANAK 100 euro

HÜseyin KÖSELER 50

Nuri DEMİRBAS 100 euro

Mevlüt DEMİRBAS 100 euro

Yusuf DEMİRBAS 20 euro

Yüksel YÜCEBAS 20 euro

ENder çifti 20 euro

Orkun ALHAN 20 euro

Hamza ALHAN 100 euro

Ceylan YURTKAP 10 euro

Celil YURTKAP 10 euro

Haydar ÖZKAN 100 euro

Ferayi DEMİRBAS 50 euro

Cemil ALTINÇANAK 100 euro

Vural BAYRAKTAR 20 euro K.Hasan köyü

Erdoğan DURUER 10 euro Piribeyli köyü

Halil GÜMÜSTEKİN 20 euro Çeltik

Mahser ALHAN 50 euro YEniköy

Ömer YILDIZ 100 euro Kaldirim Köyü (Telisman Hala nın oğlu)

Mustafa SOYUTOĞLU 20 euro Renoğlu

Hasan ZORSU 20 euro

Hacı KIRBAŞ 10 euro Kaldirim

Hasim KANMAZ 10 euro Saray

Ramazan YILDIRIM 20 euro Sığırcik

Dervis AYDOĞAN 10 euro Sığırcık

Bülent ÖZKAN 20 euro Buzluca

Adnan ÖZDEMİR 20 euro Çeltik

Soner YILDIZ 20 euro Kaldırım

Cevdet YILDIZ 50 euro Kaldırım

Selami DEMİRBAS 50 euro

Şenol YILMAZ 100 euro

Abdullah TAŞ 100 euro

Süleyman DÖLEK 50 eURO

Telisman CAN 10 euro

Osman DEMİRBAŞ 100 euro

Pala HAsan DÖNMEZ 50 euro Averen köyü

Ömer KURTOĞLU 50 euro SAray köyü

Zennur KARABULUT 50 euro SIĞIRCIK

Apdil DURMAZ 20 euro Kaldırım

AYtekin GÜMÜSTEKİN 20 euro Çeltik

Yılmaz GÜMÜSTEKİN 20 euro Çeltik

Celah ŞAHİN 50 euro Kaldirim

Cevdet AKKÖPRÜ 20 euro Sigircik

İsmail KARA 100 euro

Bünyamin ERŞAHİN 50 euro

Mustafa KARA 100 euro

Musa AKBEL 100 euro

Hamza AKIN 20 euro

Ali KAZANKAYA 5 euro

kadir AVCI 20 euro

Ali PALİT 10 euro

Salih AVCI 10 euoro

ADem AVCI 20 euro

İsmet AKTEPE 20 euro

Muharrem ÖZÇELİK 100 euro

Recep ÖZÇELİK 100 euro

Ramazan AVCI 15 euro

Ramazan ÖZÇELİK 40 euro

Bekir GÜVEN 10 euro

Sunay UNAL 20 euro

Dogan AKBEL 40 euro

Bayram AKIN 20 euro

Abdurkadir CUBUKCU 20 euro

Murat AKBEL 20 euro

Mehmet PALİT 5 euro

Menderes PALİT 50 euro

İbrahim KİRMİK 50 euro

Yusuf YEDİKAPI 20 euro

Orhan EVLİCE 10 euro

Mevlüt EVLİCE 10 euro

Bayram AVCI 20 euro

Hamza ELMACI 20 euro

Zekeriya KAZANKAYA 50 euro

Basri AVCI 10 euro

Cumali DOĞAN 10 euro

Muharrem AKBEL 20 euro

Baki AKİN 20 euro

Veysel UNAL 20 euro

Mevlüt AVCI 20 euro

Cemal AVCI 10 euro

Mesut GÜNER 20 euro

Sinan ARICAN 50 euro

Kazim KİRMİK 40 euro

İsmet YILMAZ 100 euro

İBrahim DÖLEK 100 euro

Cahit KAPAKLIKAYA 50 euro Sigircık

Kamil KARA 100 euro

Erdal GÜNDOĞRU 100 euor

Mesut KARAKAYA 50 euro

Abidin SAĞLAM 100 euro

Veysel ŞEN 20 euro Sigircik koyu

Ali ZAMBUR 100 euro

ENver ZAMBUR 100 euro

SAhan ZAMBUR 50 euro

Harun ZAMBUR 100 euro

Mevlut KARA 30 euro

Virton 20 euro

Halim KAPAKLIKAYA 20 euro

BURAYA KADAR TOPLANAN PARA TOPLAMI 4675 euro dur..

Mahir DÖLEK 50 euro

Menderes KURSUN 10 euro

En Son Toplananlar

Celal ALTINÇANAK 100 Euro

Nihat KUBAT 60 Euro Karacalar köyü

Raşit DAĞHAN 50 Euro Küçük Hasan Köyü

2. Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ

SU AN ITIBARIYLE 1100 EURO OLMUS HARIKA BU 10 BIN 100 OLUR INSAALLAH VE FAZLASI OLACAKTIR UMIT EDERIM YUZ YILLAR BOYU INSANLIGA VE NESILLERE FAYDA SAGLAYACAKTIR VE DUNYAMIZA FAYDA VERECEKTIR 5 YIL SONRA NEDEN YESIL GOKTEPE OLMASIN , BENIM ARTI BI ONERIM VAR BUTUN GOKTEPELILER EVLERININ ONUNE EN AZ 10 FIDAN DIKMELI ,VE BENDE KATILIYORUM BU KAMPANYAYA MADDI OLARAKTA 100 EURO VERECEGIM BU ISE ELEBAS OLAN YA IBRAHIM ALHAN A YADA ABDULLAH ALTINCANAK A KOLAY GELSIN DIYORUM HERKESE, DURMAYIN MILLET PEYGAMBER EFENDIMIZ HAYR DA YARISIN BUYURMAKTADIR ,EN BUYUK IYILIKLERDEN BIRIDIR BU AGACLANDIRMA ISI BIZ DUNYA DA GITMIS OLABILIRIZ VE BIZIM ESERIMIZDE FAYDALANAN HERKESTEN DUA ALIRIZ, DUNYADA YAPTIGIMIZ IYILIKLERIN KARSILIGINI DUNYEVI OLARAKTA ALMAYABILIRIZ ,AMA ALLAH KATINDA EMINIZKI ALIRIZ /TABI AYNI ANDA KOTULUK VARSA ONUNDA HESABINI VERIRIZ ,SASMAZ ADALET ILAHI ADALET ,ALLAH BIZLERI ADIL OLAN KIMSELER KULLARDAN KILSIN //////// HAYR ISLERINDE MOTOR VE YANLISTA FREN ADI AYSA DUDU//////

3. zahide

204,749
    1,800
    38

Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ

ömer allah razi olsun ne güzel dileklerin var tesekkür ederim...ayrıca koyumuzun yesillendirmesine kattığın dektekden otürüde allah razi olsun.insallah bir seyler basaracaz

4. zahide

204,749
    1,800
    38

Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ

Yeni yeni bagislar var geldikce listeye ilave ediyorum...herkese tesekkurler.... açılan cukurlara kesinlikle ağaç dikilecek bundan kimsenin süphesi olmasin...artık yesil goktepe diyebilirsiniz))) herkes çok çok tesekkürler.

5. Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

IMMM BAK BENIM IKI KUCUK BIRADERLERDE KATILMISLAR KAMPANYAYA CEVDET VE SONER YILDIZ BRAVO COCUKLAR IYI YAPMISSINIZ AZI COGU YOK BU ISIN KATILMAK ONEMLI OLAN /OLACAK BU IS , BAKIN BURDA HASAN KOSELER VE NURI DEMIRBAS (brukselde) MUTHIS BI SEKILDE KOSTURUYORLAR HELAL OLSUN PARA VERENE ALANA SITEYE KOYUP YAYINLAYANA VELHASIL COK IYI BI SONUC ALINACAKTIR BU TEMPO BOZULMAMALI / AYSE ABLA HADI KOLAY GELSIN

6. zahide

204,749
    1,800
    38

Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

Sağol ömer bak isteyince neler oluyor..HEr sey para değil bizim manevi destegede ihtiyacımız var..tabiki azı coğu olmaz herkesden allah razi olsun, inan bu kadar beklemiyordum herkes çok sağolsun, yeterki adim at allah yardim ediyor..

7. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

46
    0
    0

Ben Hasan KÖSELER tum arkadaslara gosterdikleri alaka icin cok tesekkur ederim, bana burda destek veren nuri demirbas apdullah altincanak ibrahim alhan tabi bu projede en cok emeyi olan aysedu halama sonsuz sukranlarimi ve en icten dileklerimle tesekkur ederim bize yardimci olun bu bizim koyumuzun geleceyi demek aydi sende bir agac dik goktepe koyu icin saygilarimla allah hepinizden razi olsun.

8. Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

:)IMMMM ENISTE HELAL OLSUN DOGRUSU BEKLIYORDUM 100 EURO SANINA YAKISMAMISTI (eniste abdullah altincanak esi halamin kizi kendisI de dolayisi ile dayi oglu ,ayrica kendisini cok sevdimi belirtmek isterim cok candir hafoo )VE RAKKAMI 250 EUROYA CIKARMIS YA DAYI OGLU COK BONKORDUR BILIRIM BEN BEKLIYORDUM BENI YANILTMADI, ALLAH BIR VERENE BIN VERSIN DILEYELIM / BELIRTMEM LAZIM GELIR BRUKSELDE KAMPANYAYI YURUTENLER VE ELE BASLAR BENIM GOREBILDIKLERIM ABDULLAH ALTINCANAK .IBRAHIM ALHAN (ibrahim abi en az hafo kadar bonkordur bunu dabilirim bakin gorun rakkami artiracaktir bundan eminim ve adam gibi adamdir ibrahim abi saygilar kendisine ustelik hafo hisimi :))HASAN KOSELER .NURI DEMIRBAS (cok saygili efendidir nuri kuzenim vallah laf olsun diye demedim ciddiyim)hasan koseler babasi dayi oglumdur annesi halamin kizi daha gerisi var evet pirlanta gibi ve fissekdir hasanim) TABIKI BU SIMINI SAYDDIGIM KIMSELER BENIM GOREBILDIKLERIM DAHA BENIM GORMEDIM BI COK KIMSE KESIN KOSTURUYORDUR KAMPANYA KONUSUNDA ALLAH RAZI OLSUN HEPSINDEN/VE UNUTULMASI MUMKUN OLMAYAN KISIYI ANMADA GECERSEM KADIRSINASLIKTAN UZAK OLURUM EFENDIM PROJENIN ANASII AYSE DUDU HANIM EFENDI(ben ona kisaca aysaa abaa diyorum) BU ISI BASLATTI YA COK HAYR A VESILE OLDU COK KIMSELER ICIN BENIM KENDISINE ALLAH TAN DUA IKI CIHAN SAADET I BIN KEZ SUKRANLAR (bak ben sitenin ve kampanyanin amigosu olmaya gayret ediyorum aba uyarmiiiii ) BU NOTLARI OKUYAN HERKESE SAYGILAR VE SELAMLAR.

9. zahide

204,749
    1,800
    38

OMer allah razi olsun seninde hakkını yememek lazımm..sende sezar ın hakkını sezar veriyorsun, ne demek efemdim hay hay gayet güzel gidiyor, sağol ömer , insallah allah utandırmaz..herkes canla basla calısıyor.

10. haydar-ozkan

haydar-ozkan ÜYE

1
    0
    0

Benim soy ismimi yanlis yazmisiniz, haydar debirmas yerine (Ozkan) olmasi gerekiyordu
    Deyistirseniz seveniriz ;-)

11. Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

............... :) ;) :D ;D :mad:

12. zahide

204,749
    1,800
    38

Degistirdim ozür..Yanlıslık olmus...

13. Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

IBRAHIM ALHAN ABI EMINIM BENIM YORUMUMU OKUMAMISTIR DAHA YOKSA RAKKAM KESIN DEGISMISTI SIMDIYE

14. zahide

204,749
    1,800
    38

Omer TElisman halanında değistim..uyarın için sagol...yanlıslıklar olursa her zaman uyarın...menmmun olurum.

15. alhan

alhan ÜYE

28
    0
    0

OMER YAZINI OKUDUM GERCEKTEN SUPER YAZMISSIN DUYGULANMAMAK ELDE DEGIL ELIMIZDEN GELDIGI KADAR YARDIMIMIZI YAPARIZ VAKIT ERKEN DAHA NELER OLUR NELER AYARLARIZ HEMSERIM SELAMLAR

16. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

46
    0
    0

Yardıma katilan herkese sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum, özellik İsmail KARA ya bu yolda bizi yalnız bırakmayıp canla basla calisip para topladiği için burada herkes adina ismail tekrar tesekkür ederim..

17. Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

hasan yazma isini yapan cok kimse yok yani yorumlayan buraya yazmak tan usenme var yoksa seni herkes takdir ediyor ve arti benim yazdim yorum okumamissin oku ilk yorumdan basla ,bir tek seni degil tabi bu ise katki saglayan herkese burda cok konusuldu ve senin icin bak hasan yiyenim fissek gibidir dedim ve sen kosmana bak takdir i tesekkuru alacaksin kesin bundan emin ol, suya sal balik bilmezse haliq yani ALLAH bilir bu minval uzre devam ediniz : fissek hasani bak bu siir sana daha once ayse dudu ablamada ithaf etmistim dikkatli oku lutfen ve sunuda bil ki millet olarakta okuma ozurlusuyuz :TOHUM SAC TUTMAZSA TOPRAK UTANSIN/HEY GIDI KUHEYLAN SEN KOSMANA BAK CATLARSAN DOGURAN KISRAK UTANSIN/ok hassoooooommmm

18. zahide

204,749
    1,800
    38

Hasan halam seni herkes takdir ediyor..bak sitede en az 100 kisi var herkes sadecebakiyor , ama yazamıyorlar öle düsün ..çoğu daha neti ilk kullanıyor ama seni çok takdir ediyor herkes bana gerek radyoda gerek msn de soyluyorlar..herkesin adina ben sonsuz tesekkür ederim..sağolasın..tabiki her sey köyümüz için insallah basarırızda allah utandırmasın..

19. Ynt: KÖYÜMÜZÜN AĞAÇLANDİRMASİ İÇİN YAPILAN PARA YARDIMLARININ LİSTESİ(BELCİKA)

AAA bakin unutuyordum az daha benim koyluler de cok yardimcilar bu konuda ve bonkorler mesala RECEP OZCELIK , RAMAZAN OZCELIK , onerimdir goktepeli olmayanlarin koylerini belirtin hasan sen ayse abla bi dikte et isimleri ve koyleri ;CESUR YUREK AYSE ABLA BAK HEMEN SITEDE DETAYLI YAZACAKTIR ,hasan yiyenim yilmak yoook haset ve fesatlara aldirmakkkkk yokkk tammammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm munafik ve hasetler dunyada da yanarlar eh ahirette DE ALLAHIN vaadi var munafik ve is bozanlara ALLAH vaadinden donmezzzzzzzzzz, ALLAHUZULCELAL BIZI HAYR ISLERDE MOTOR SERR DE KOTULUKTE FREN OLANLARDAN ETSINN ?ve ornekmi ariyorsunuz aysedudu demirbas i takip edin menfaat gozetmeden ve yorulmadan calisiyor ,ve bugun yardim etmeyip oyun bozanlik yapanlarin cocuklari veya torunlari bu agaclandirmadan faydalanacaklardir ALLAHU ALEM

20. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

46
    0
    0

arkadaslar halaya sonsuz tesekkurler bizleri burda bulusturdugu icin halam olmasaydi bizler bunlari yapamazdik var ol hala merci goktepe koyu deyil artik yesil goktepe

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş