Köyümüze Çalışmaya Gelen Urfalıların Yaşamı, Çadırda Urfalılar,

zahide 19 Ağu 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,734
    1,930
    38

Köyümüze çalışmaya gelen Urfalıların Çadırına yaptığımız ziyaret, sarma salan bayanla yeşil kıyafetli uzun boylu kuma, yandaki bir cadırdada 3 eş, taplam 3 eş 17 cocuk,sağ altta kareyi tıklayarak tam ekran seyredebilirsiniz, yine aynı yere tıklayarak normale dönersiniz.

[YAHOO]
    15105304
    [/YAHOO]​

2. Ynt: Köyümüze Çalışmaya Gelen Urfalıların Yaşamı, Çadırda Urfalılar,

himmm sarma da sardiniz affiet olsun hala cok tatlidir sarma simdi disarda yemesi iyi oluyor.
    eline saglik cook guzel kameraya da cekmisiniz.
    simdi koyde olmak vardi of ya vallah ozledim koyumu.
    devamini bekliyoz :D

3. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

Ynt: Köyümüze Çalışmaya Gelen Urfalıların Yaşamı, Çadırda Urfalılar,

hala gercekten cok hos ellerine saglik ama benim canim cay cekti hemde urfa cayi cok guzel olur ya. seneye kesin seninleyim hala bak sozun var unutma ok. he bide soyle sesi guzel olan yokmuydu orda birazda turku mirildansaydi urfanin etrafi diye ;) .

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,734
    1,930
    38

Ynt: Köyümüze Çalışmaya Gelen Urfalıların Yaşamı, Çadırda Urfalılar,

canan valla o turkü olayı aklıma gelmedi inan söletirdim.. evet seneye bana takıl dolu dolu seni gezdireyim. düdenden başlar urfalıların çadırından çıkarız,

5. Nur

Nur Guest

0
    0
    0

ne kaadr ilginççççç ne güzel dolmalar sarıyorsunuz sizler bende bakakaldım yokmu bana:cool:

6. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

ok hala insallah seneye birlikteyiz he bu arada bende guzel kamera cekerim aklinda bulunsunda yardimci istersen hazirim ben ok mi halisko.

7. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

buyuk aile:D

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş