konu paylasımı, Değişik konuların Paylaşımı, Dj İsimleri Yazma, Pırıltılı İsim Yazma, Işıltılı İsim

rappereses 1 Tem 2008

1. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

sitemizde üye olan arkadaslar hepinize benden selam olsun..h.can

sizden ricam şudur ki: arkdaslar sizden istegim koyumuzle ilgili resimler cekmenız yada vıdeo veya yine sitemızde bizim(yetkililer) nezaretınde yayımlamanızı ve farklı konular acmanızı ve daha daha bilgileri baylaşmanızı beklıyoruz sadece bızım köy degıl dıger koyler yada farklı seyler hıc farketmez.katkıda bulunan arkdaslar ve emegi gecen tum arkdaslara tesekkurlerımı ıletıyorum..

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,187
    1,909
    38

Ynt: konu paylasım

evet halil çok güzel yazmıssın..herkese kapımızı ve yüregimizi açtık.burada herkese yer var buyrun gelin.

3. RoseQueen

RoseQueen ÜYE

748
    0
    0

evet arkadaslar bizler burada elimizden geldigi kadar sizi eglendirmeye ve bilgilendirmeye calisiyoruz ama ayni sekilde sizden birseyler bekliyoruz. goktepeli olmaniz veya olmamaniz onemli degil maksat taninmamis yerleri dahada iyi tanitmak;) eyvallah

4. axi

axi ÜYE

795
    0
    0

teşekkürler

5. ümitdemirbaş

ümitdemirbaş Guest

0
    0
    0

walla süper bi konuya temas ettin adı goktrepe sitesi ama koyun bir tane fotosu yok videosu yok neyse düğünleri ceker yayınlarız artık tüm dostlara slm olsun 25 temmuzda köydeyim berrakın düğünü yapcaz

6. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

ahey ahey , way way, they theyy , tıs tıs hopaaa halaycekcezzz dedoş bas tabi hadı goruselım ugurda gelcek ınsallah zaten bıdaha da zor gorusruz bundan sonra bu sene berragın dugun vesilesiyle gorusuruz ondan sonrasıda allah kerim ümit :D hopaaa aydaaa they they ahey ahey hop hop tıs tıs hadeee :)

7. abdullah

abdullah ÜYE

74
    0
    0

selam, selam, selam,
    ben abdullah sizlere fransadan yaziyorum, kizimin fotografini koyamadim ayse teyze calismalara donunce gondericem onuda koysun,,,
    eee nede olsa oda bir goktepeli,,,
    obur fistiklarin yaninda benimkide olsun,,,
    adi zeynep nur,, babannesi gibi zeynep kendi gibi nur kizim,,,

site cok guzel, daha dun gordugum adem demirbas'tan aldim adresi, cok guzel calisma, tebrik ederim, dugunde bizim yerimizede oynayin bu sene,,,,
    goktepeye kocaman selamlar,, byeee

8. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

evet hala güzel bi deyinim bence okudumuz kitaplar ve diger kitaparıda paylasa bılmek ıcın bolum acalım saol abdullah en kısa zamadna senın kızın fotolarınıda sıtemızde gormekten sevınd duyacaz.

9. Ynt: konu paylasım

nevar dedos sensiz dun yapamıcaz mı ama yine formun dasın resım ler yolda

10. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

way walla karısmam benım kuzenımın fotolarınıda dört gözle bekliyom zeynepnur bakalım annesınemi benziyo babasınamı... :) :)

11. abdullah

abdullah ÜYE

74
    0
    0

gordunmu naciyecim fotolari,, teyzem bizim kizi avrupalilara koydu,,, ayip olduydu yani bir tek benim kiz eksikti yani olmamisti ama neyse hatayi duzelttik:)))))))
    tesekkur ederim.....

12. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

slm ben ufuk

evet halil abi çok güzel yazmıssın..ellerine saglık

13. l_haza_n_l

l_haza_n_l ÜYE

67
    1
    0

sevgili arkadaslar öcelikle böyle güzel bir siteyi bize kazandirdiğınız için tskrler... benim sizden birkaçtane hareketli di ismi yazdirmak.< MaViYe TürKü-TüRKü YüReKLi-DüS MaViSi-TüRKü BaKiSLiM YAZARSANİZ MEMNUN OLURUM..ŞİMDİDEN TESKKÜRLER ..

14. zahide

211,187
    1,909
    38

hazan bunların önüne dj eklenecekmi sadece böylemi yazılacak birde renkler nasıl olsus?

15. l_haza_n_l

l_haza_n_l ÜYE

67
    1
    0

slm ilginizden dolayi çok ama çok tskrler ..renkler mavi olursa sevinirim .. dj eklenmiycek .. sizlere kolay gelsin diyorum.. hosca ve dostca kalin

16. zahide

211,187
    1,909
    38

umarım beğenirsiniz, iyi günlerde kulanını,

17. l_haza_n_l

l_haza_n_l ÜYE

67
    1
    0

zahidem emegine saglik çok tskr ederim.. hepsi harika olmuş.. kolay gelsin,iyi günler diliyorumm.. hoşçakalın..

18. zahide

211,187
    1,909
    38

aslında bu konular istek kısmı var orada ama burada isteyenlerede cevap vermeye calısıyoruz, bir sey değil hazan güle güle kullan,

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş