"Kızıyorum kendime neden neden çok sevdim" Duygusallarımız, Duygusal İçerikli Sevmekle ilgili Yazıla

hayal_gozlum46_59 9 May 2013

1. [​IMG]

kızıyorum kendime neden neden çok sevdim hep ağlamak içinmi bana sevmesini öğret dedi sevgi öğretilirmiydi satın alınırmıydı benim kalbim aşkıyla hergün birazdaha fazla atarken onun kayıtsız kalışı canımı yakmazmıydı üzmezmiydi deli gibi seveni kahrolmazmı her baktığında gözümden akan yaşı görmezden gelişine hiç birşey olmamış gibi neden deyişine içi yanmazmı insanın hep hayal edipte beklediğini sandığı kişinin aslında o olmadığını anlaması ama çok sevdiği içinde ondan başkasını gözü görmezya körü körüne bağlanmıştır ne olursa olsun ondan vaz geçemez kopamaz kalbi kırılsada belli etmez yinede devam eder sevmeye herzamankinden biraz daha fazladır sevgisi gün geçtikçe artar büyür içine sığamaz anlatmak ister sevgisini herkes bilsin öğrensin duymayan kalmasın ona olan sevgisini aşkını ama bian düşünür bundan kimsenin bhaberi olmamalı bizim yaşadığımız gizli sevdaydı kara sevdaydı ama gizli kalmalıydı kimse duymamalı kimse öğrenmemeliydi bu tanrı ve ikimizin arasında ölene dek sır olarak kalmalıydı bunun adı yasak aşk gizli sevdaydı öylede kaldı.

alıntıdır,

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

205,986
    1,818
    38

ellerinize sağlık buda çok güzelmis nasıl gözümden kaçmıs bunlar)

3. selin34

selin34 süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

7,311
    1,393
    0

Emeginize saglık

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

205,986
    1,818
    38

yürdeğinize sağlık güzel şiir