Kartepe Kayak Merkezi Nerededir, Kartepe Kayak Merkezi Resimleri, Kartepe Kayak Merkezi Hakkında Bil

zahide 16 Eki 2011

 1. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  202,489
  1,716
  38


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Kartepe kayak merkezi 1650 mt. Yükseklikte Kartepe dağı üzerine kurulmuştur.


  Kartepe Kayak Merkezi Konaklama
  Kartepe kayak merkezinde bir adet Green Park a ait 5 yıldızlı otel bulunmaktadır. Otel 12 ay boyunca faaliyettedir. Kartepe kayak merkezi Green Park Hotel 14 katlıdır ve ayrıca 50 adet 2 oda 1 salon apart binası bulunmaktadır.


  Kartepe kayak merkezinde Geyikalanında Restoran ve Kadıkonağı toplanma alanında bulunan fast food dışında tüm outletler ana binadadır. Kartepe kayak merkezinde 250 otel odası olup Green Park Oteldeki 219 standart oda çift yataklıdır. 29 oda french bed odadan oluşmaktadır. Kartepe kayak merkezinde Green Park otelde ayrıca 500 kişilik Şimşek restoran konuklara hizmet vermektedir. Green Park Otelde ayrıca balo salonları klüp ve barlar ile toplantı salonları bulunmaktadır. Kartepe kayak merkezinde kayak kaydıktan sonra konuklar Green Park Otelin kapalı yüzme havuzunda dinlenebiliyor. Green Park Otelde Sauna Fitness Bilardo gibi aktiviteler de mevcut.

  Kartepe kayak merkezinde kayak malzemeleri kiralamak için kayak odası bulunuyor ve kayak dersleri için kayak hocaları var.

  Kartepe Kayak Merkezi Pistler
  Kartepe kayak merkezinde 4 lift 3 telesiyej 1 teleski mevcut olup pist uzunlukları 400 m ile 3500 m arasında değişmekte. Kartepe kayak merkezinde kayak sezonu aralık sonlarından şubat sonuna kadar sürüyor. Kartepe kayak merkezinde kar kalınlığı normal şartlarda 80- 200 cm arasında değişiyor.

  Kartepe Kayak Merkezi Ulaşım
  Kartepe kayak merkezi Maşukiye'ye 15 km. İzmit'e 25 km olup İstanbul'a 1 saat 15 dakika ve Bursa'ya 2 saat uzaklıktadır.

   
 2. KAFKASKIZI

  KAFKASKIZI süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

  47,812
  1,728
  0


  emeğine ellerine sağlık Zahide'm güzel paylaşımın için teşekkür ederim,
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş