Karışık Kalp Ayıraçları, Hareketli Kalpler, Rengarenk Kalpli Ayıraç Gifleri Resimleri, Her çeşit Kal

zahide 22 Eyl 2009

1. sevgiliye

sevgiliye ÜYE

5
    0
    0

slm zahidem siteye yeni üye oldum tesadüfen gezerken buldum inanki site cok harika olmus emegi gecenlerin eline saglik üye olmadan biraz baktimda siteye o kadar güzel calismalar yapmissinizki soyleyecek birsey bulamadim kendi köyümün siteside var ama bu bir baska olmus tek kelime ile anlatmak gerkirse harika köy tanitiminizda bir baska harika iste böyle olmali site dedigin cok cok tesekkür ederim flatcast la alakali tema icin ayrac aliyorum hakkinizi helal edin lütfen tekrar cok tesekkür ederim insallah bol bol sitenizi ziyaretinize gelcem

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

210,201
    1,898
    38

öncelikle sitemize hos geldiniz, burasına tüm arkadaslarımla gerç ekten olağan üstü zaman ayırıp emek veriyoruz, yaptığımız bir seyi en mükemmeli olsun istiyoruz, köyümüzü tanıtırken genel sitede yaptıkki genele gelenler köyümüzüde tanımıs olsunlar bu felsefeyle yola çıktık siz lerin böyle güzel övgülerini aldıkcada amacımıza ulaştığımızı düsünüyorum. bizde kopyele yapıştır pek yoktur çoğu gifi kendimiz yapıyoruz, burası fabrika gibi her kes birseyler üretiyor bizdekiler başka yerde yoktur, varsada kesin bizden almışlardır))) siteyi yeni kurduğumda yöresel yemekleri araştırıyordum.. siteye yemeğin adını koymuslar ama yemek hakkında ne tarif var nede başka sey, sadece adı var ve çok kızdım tepki gösterdim dedim ben yaparsam adam gibi yapacam ve her seyi bol bol yapacam, buraya bir örneğin mum gifi için gelen gözü doysun gönlüde bola saça görsün alsın, amacımız bu.. tekrar sitemize hos geldiniz , alın helal hos olsun paylasılsın diye koyuyoruz zaten... sizide aramızda sık sık görmek isteriz.. sizde paylaşımlarda bulunun burada çok güzel tema yapan arkadaslar var tema yapmak için ve dj lere radyo süslemek için haddinden fazla gif var kısacası sitemiz gif cenneti, buyrun bakın alın güle güel kullanın)))

3. ŞAHAN

ŞAHAN ÜYE

12
    0
    0

[ı]tşkler emeginize sağlık çok güzel gifler...[/ı]

4. dltkn

dltkn ÜYE

2
    0
    0

Emeği geçen tüm arkadaşların önce sağlıklı,huzurlu,başarılı bir yıl geçirmelerini dilerim.Bu güzel siteye emeği geçen ve bizimle paylaşantüm arkadaşlarada teşekkürler.Sevgiyle kalın.

5. Bizde sizin Yeni senenizi candan Kutlar
    Başarılar dileriz
    dltkn

6. burcuu

burcuu tasarımcı Tasarımcı

8,448
    0
    0

cok güzellerrr cok hemde emeginize saglık

7. [_ismet_]

[_ismet_] ÜYE

765
    0
    0

abla paylasim icin tesekkürler bu kadar güzel olur valla abla sizlerin elinde sihirli deynek falanmi var :DDD

8. Goktepedji

Goktepedji ÜYE

234
    0
    0

slmm cok hos gtercekten eline saglık nasıl yapılıyor inan ın cok merak ediyorum dilerim yardımcı olursunuz bu konuda

9. öyküm

öyküm ÜYE

3,063
    0
    0

Emeğine yüregine saglık

Ablam bunlar süperrrr Çok güzel olmuş...

Paylaşım için tşkrler

;D;D;D;D;D

10. tera50

tera50 ÜYE

1
    0
    0

elinize yüreğinize sağlık dünyalarımızı renklendiriyorsunuz teşekürler

11. meltemL

meltemL ÜYE

1
    0
    0

gerçekten çok güzel hepsi tşkler

12. sevilay63

sevilay63 ÜYE

7,622
    0
    0

ellerine emeklerinize saglik cok guzel olmuslar

13. cansin159

cansin159 ÜYE

214
    0
    0

Harikalarrrrrrrr emeklerinize saglik tekrar tekrar herbiri cok guzel :))

14. CanSuu

CanSuu ÜYE

29
    0
    0

çookkkkk güzeller yaaaaa devamını bekleriz zahidemmm ;D

15. şimal

şimal ÜYE

245
    0
    0

emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler

16. ellerin dert gormesin ablam harikalarr...

17. *_Gulbahar_*

*_Gulbahar_* ÜYE

91
    0
    0

tsk zahidem hepside birbiriden guzel eline emegine saglik

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş