index istiyorum Radyo index sorunları, İndexde müzik çalıyor, Radyodasi müzikle indexdeki müzikler k

ayse köylügüzeli 9 Kas 2016

1. selamlar radyomda index degistim ama sorun oldu giremeyen arkadaslar var ve indexsde olan müzik caliyor radyodaki müzikle karisiyor --sizlerden yeni bir index istiyorum mümkünse Atatürk ve Bayrakli birindex ama indexde lütfen müzik olmasin cok gif olmasin www.gulumfm.com burasi benim radyom vede index ayarlari büyük olsun ben sitelerden forumdan cok anlamiyorum indirmeye calstigim bi kac index vardi indiremedim hata Verdi index yapilirsa
    cok sevinirim sayglarimla ve hepinizin emeklerine saglik forumunuz cok güzel

2. S£V®

S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

197,973
    3,092
    36

İndex Bölümüne bakan arkadaşlar size yardımda bulunurlar lütfen burayı takip etmeye devam edin

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

213,567
    1,937
    38

sanırım sizin indeksde ayarlarda sorun var ilgili arkadaşlar mutlaka ilgileneceklerdir burasını takip edin,

4. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

36,452
    944
    39

arkadaşa gereken bilgiler verildi
    sorun çözüldü sanırım

5. Ayşe Oncelikle hoşgeldin, Daha onceki mesajinida aldim,,Aldim Ancak Aşırı yogunlugum sebebiyle vaktim olmadi.Bir kac gün sabret,ben sana soyle en fiyakalısından bir index yapayim, radyoya gelip gerekenleri konusuruz...Güzel forumlar

6. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

213,567
    1,937
    38

teşekkürler murat ellerine sağlık, inşallah gelir bir teşekkür yazar,

7. Ekli dosyalar:

• Yeni Revizyonlu Kodlar.rar
      Dosya Boyutu:
      3.3 KB
      Gösterim:
      49
    Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Kas 2016

8. Ayşe Kardeşim Güle Güle Kullaniniz..

9. E b r u

E b r u ÜYE

22,865
    784
    38

Emeklerinize saglik cok güzel olmus arkadasimiz ayse iyi gunlerde kullansin

10. KAFKASKIZI

KAFKASKIZI süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

58,382
    2,155
    0

çok güzel index olmuş emeğine yüreğine sağlık Murat güzel paylaşımın için teşekkür ederim kardeşim,
    hayırlı ve huzurlu yayınlarda kullanılsın,

11. harika olmusssssss ellerine güzel yüregine saglik can gardasimmm cokbegendik radyocak hepimiz ALLAH RAZI OLSUN GARDASIM

12. Tskler ebrucum ve kafkas kızı saolun varolunn

13. Ayşe kardeşim indexdeki isdedigin revizyonlar yapılmıştır,Güle güle kullanınız

14. E b r u

E b r u ÜYE

22,865
    784
    38

emegıne saglık mrt bu daaa guzel olmus tesekkurler gifler super 10 no olmus farklılıklar indexse renk katmış:p

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş