İmkansiz Aşkım, Askerim Bu Mektubu Sana Yazıyorum, Askere Yazılmış Mektuplar, Asker Mektupları, Sevg

zahide 23 Nis 2010

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,315
    1,910
    38

imkansız aşkım...kızın sewgılısı askerde ona yazmış yanı yazıyı..okumaya deger!!

Askerim bu mektubu sana yazıyorum.Aslında butun bu dusuncelerımı sana soylemek ısterdım.Ama yapamıyorum işte.Hiçbırzaman netten tanıyıp bırını seveceğim aklıma gelmezdı.Ama birgun seni tanıdım .izmirde askerlik yapan tek aşkım olan seni.ilklerde hep bır arkadastık ama bıranda sana asık oldum.nasıl oldu bende anlayamadım.senı cok sevdım.senı unutmak cok ıstedım ama yapamadım.sen hep ıstanbula gelıcem senın tanısacam ve olursa cok guzel bır aşkımız olacak hep derdın.hayaller kurardık hep.bunlar gercekmıydı bılmıyorum ama ben bunları senın ağzından duyarken cok mutlu oluyordum.bana aşkım dıyeşin benı cok mutlu edıyordu.Ama daha sonra şunu farkettım.senle bırsey aramızda olamayacağını cunku ayrı sehırlerde yasıyorduk ve senın hala aklında eskı sevgılın vardı.hep bana derdin senın gıbı bırıyle bır ilişkım olsun ısterım dıye.ama olmadı askerim.hayatımda senı severken en buyuk hatayı yaptım kuzenınle cıktım ama o mutlu olsun dıye yaptım bunu sonra anladımkı ben senı hala unutamamışım .bu hareket benım senı sevmedığım sana sadık olmadığım anlamına gelmez.içimde yasadığım duygu selini sana anlatamam.hata yapsamda senı cok sevdım ALİ...senı hiç yakından gormedım ama en cok senı bır kere gormek sana bır kere dokunmak sarılmak cok ısterdım.her gece senın hayalını kuruyorum olmayacak bır aşkın..senı son kez kamaredan gorucem belkıde bu ne kadar acı anlatamam.sevdığını gorememek ve bır sure sonra ondan kopmak benı cok yıkıvak..askerden sonra belkı hiç gorusemeyeceğiz ama unutma bebeğim bu kalp senı hiç unutmayacak..hergun senı için gözyaşı doken ismını dudağından düşürmeyen bu aşık ne yapsın.cok sevıyorum bu mektubu yazarken bıl gozlerım hemen doluyor..ASKERIM SENI COK SEVIYORUM SENI COK OZLUYORUM SENI HİÇ UNUTMAYACAĞIM ...gormesede gözüm o guzel yuzunu kalbım hep senı sevecek ve senın için cok ağlayacak sen yeterkı mutlu ol aşkım baska bırıyle ol ama senın değerını bılecek bır ınsanla ol ..emın ol bu bana ne kadar acı vereceksede o kadar cok mutlu edecekk...... bu kalp senı unutmayacak askerim ALİİM

Ayrılık rüzgarları senda denızlerınde,
    Limansız bıraksalarda benı
    İçimden koparamazlar sana olan ölümsüz sevgimi bebeğim

2. .
    cok sevıyorum bu mektubu yazarken bıl gozlerım hemen doluyor..
    ASKERIM SENI COK SEVIYORUM SENI COK OZLUYORUM SENI HİÇ UNUTMİYACAĞIM

...​

3. İçtenlikle tüm gönül açıklığıyla yazılıp satırlara dökülmüş.
    Fevkalâde bir paylaşım çok teşekkür ederim Zahide.

4. Güzel paylaşım için teşekkürler ablacımm emeklerine sağlık...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş