İlk Şehit Olan Polis Memuru.

zahide 28 Haz 2008

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,527
    1,933
    38

Ynt: Köyümüzde ilk şehit olan polis memuru Dogan Altıncanak

he ya o olayı bende duymustum))) yuhhh 5 yıl nasıl olur yaaa...

2. Ynt: Köyümüzde ilk şehit olan polis memuru Dogan Altıncanak

e olay omer amcay sa olur tulay yen geyı bılmem de demekı oda idacıymıs

3. osman

osman Guest

0
    0
    0

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

4. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

5. Ynt: Köyümüzde ilk şehit olan polis memuru Dogan Altıncanak

:(

6. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,527
    1,933
    38

aslında buraya rahmetli olanlarımız koymamızın amacı kimsenin acısını tazelemek değil..kaybettiklerinizide bu sitede rahmetle anmak için ..belki biri ruhuna bir fatiha okur..amaç bu.

7. Ynt: İlk Şehit Olan Polis Memuru.

EVET ABLA COK DOGRU DEMISSIN ACILAR I TABIKI TAZELEMEK DEGIL SENIN AMACIN BURDA NET BI SEKILDE GORULUYOR VE SENIN SAMIMIYETINDE ASLA SUPHE EDILMEZ.VE BU VESILE ILE BIZ TANIYANLAR VE AKRABALAR MERHUMLARIMIZA VE MERHUMELERIMIZE ALLAH TAN RAHMET DILEMEK VE DUA ETME NASIP IMIZI DE BU SEKILDE ALIYORUZ ADI SANI UNUTULMAYA YUZ TUTMUS BIR SURU INSANIMIZ VAR 50YIL 25 YIL ONCESI DUNYAMIZA VEDA EDENLERI AZ HATIRLAYANLARIMIZ VARDIR EVET BU BOYLE , BU VESILE ILE TEKRAR EDECEGIM SENIN BU YOL ILE YAPTIGININ ADI ( bir buyuk turk dusunuru ve devlet buyugunun tabiri ile hayr larda motor serde kotulukte fren sin)EVET BELKI COK SEY DENEBILIR KI INSANLARI MOTIVE ETMEKDE SARTTIR VE ELZEM BISEYDIR , MALESEF COK YAPMIYORUZ BUNU DESTEKLEMEK YADA BASKA BI TABIRLE, AMA YAPTIGINIZ ISIN COK BUYUK BI MESGULIYET VE EMEK HARCANDIGINI BILMEYENLER OLDUGUNU SANMIYORUM BUNUN BILINCINDE BUTUN KOYLULERINIZ VE TAKIP EDENLER SITEYI , BUNU COK IYI BILIYORLAR VE MINNETAR OLDUKLARINI BEN BIZZAT MUSEHADE ETTIM 10 OCAK 17 OCAK 2009 TARIHLERI ARASINDA KISA TR IZNIMDE VE GOKTEPE ZIYARETIMDE BUNU ACIK BARIZ BI SEKILDE GORDUM VE ORTALAMA 30 KISI USTUNDE KIMSLERLE KISA SOHBETLERIMIZDE SITENIN FAYDALARINI VE ONEMINI ARTI VE TABIKI BU ISIN ODAKKK KISI SIZ AYSE DUDU DEMIRBAS I MINNETLE ANDIKLARINI VE TESEKKUR ETTIKLERINI GORDUM, VE BENIM BU INSANLARLA GOKTEPEDE VE BURDA SITEDE GORUSMEMDE TEKRAR BULUSMAMIZDA SITENIN NE KADAR BUYUK BIR MISYONU ICRA ETTIGININ ISPATIDIR , VE DILEYELIM ALLAHTAN RAHMET BUTUN GECMISLERIMIZE RABBIMIZ SONSUZ RAHMETINDEN BAHS ETSIN ALEMI EBEDIYETE IRTIHAL ETMISLERIMIZE,VE BU VESILE ILE SAHSI TESEKKURLERIMI SIZE SUKRANLARIMI SUNARIM ABLACIM...VE BIZ CANAN FERDI TUGAY VE YENGEM COK MUTLU OLDUGUMUZU VE GORUSTUGUMUZU BILIYORSUN SIZIN VESILENIZLE ,VE NACIYE YIYENIM BABASI ANNESI YA ASLINDA COK KIMSE ILE YA HANGI BIRINI SAYAYIM ,MESALA CANER MAHMUT ADEM DENIZ UFUK KENAN AVNI YA COK KIMSE VAR DAVUT ESKISEHIRDE ERHAN RAMAZAN TUNCER APO HALIL COK YA , HA BIDE GARA VAR DINCER gara tabiri canerin YOKSA BEN ONADA EFE TORUNU DIYORUM DINCER E, EEEE BI OKUMAK AMACIYLA GIRDIM VE EPEY YAZDIM , burda ismini zikretmegim cok dost oldugunu biliyorum ama bunuda ayrica bi yazacagim kimleri tekrar gordum ve kimleri ilk defa tanidim A UNUTMADAN DEYIM GUNGOR U BELKI 20 SENE SONRA SIZIN VESILENIZLE TEKRAR GORDUM COCUKLUGUMUZDA OLDUGU GIBI GUNGOR COK SEKER HALA DEVAM ama az bi kilibik olmus ee normal cocukluktan heriflige gecis gungor senin kabahatin degil ,ama kilibiklik bi kabahattir bunu demeden gecemicem.VE HALIL CAN I TANIDIM , DIYECEK COK SEY VAR EN KISA YOLDAN BITIREM ABLA SIZE VE 7 CEDDINIZE ALLAH IKI CIHANDA SAADET VERSIN ,VE BU YOLDA SIZE DESTEK OLANLARADA AYNI DUA YI EDIYORUM/KOSTEK OLAN YOKTUR AMA VARSA ALLAH BILDIGI GIBI MUAMELE YAPSIN amin amin bilmem ne kadar muteber olur ALLAH bilir kendim dua ettim kendim amin dedim inandim ve diyorum bir omur nefesimle aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

8. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

46
    0
    0

Ynt: İlk Şehit Olan Polis Memuru.

allah rahmet eylesin sene 1992 idi galiba yanlis deyilsem mekani cennet olsun
    yurekler yanmasin tek dileyimiz bu

9. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

46
    0
    0

Ynt: İlk Şehit Olan Polis Memuru.

sehitlerimiz icin daima elfatiha okuyalim allah kabul etsin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş