İlk Nişan Naciye DEMİRBAŞ ile Ömer YILDIZ'ın 2009 Temmuz,

zahide 11 Ağu 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,734
    1,930
    38

2. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Ynt: İlk Nişan Naciye DEMİRBAŞ ile Ömer YILDIZ'ın 2009 Temmuz,

cok gusel.. ellerine saglik hala, senin sayende bizde gorduk naciyenin nisanini

3. rappereses

rappereses ÜYE

839
    0
    0

Allah mesut etsin :)

4. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

canim oncelikle cok tatli olmussun naciyem cokta yakismissiniz masallah allahim nazardan saklasin. cok duygulandim resimleri gorunce super olmus hala seninde eline emegine saglik. allahim mesut mutlu etsin naciyem tabiki omer senin icinde gecerli bu sozlerim seneye hep birlikte oluruz insallah.

5. zahide

211,734
    1,930
    38

evet canan naciyeye çok yakıstı , biliyorsun naciyeyi başka severim, insallah sonuna kadar mesut bahtiyar olur, eniştemizde çok çok temiz ben çok sevdim, insallah bizi utandırmaz,

6. erhan

erhan ÜYE

66
    0
    0

öncelikle herkese merhabalar ve bu çifte de ömür boyu mutluluklar ablamında ellerine sağlık

7. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

cok yakışmışlar gercekten allah mutlu etsin bi yastıkta kocatsın

8. Ynt: İlk Nişan Naciye DEMİRBAŞ ile Ömer YILDIZ'ın 2009 Temmuz,

cok tatlilar allah mesut mutlu etsin cok sevindim insallah dugunu de gorurum :D

9. Ynt: İlk Nişan Naciye DEMİRBAŞ ile Ömer YILDIZ'ın 2009 Temmuz,

selam ile sanirim benim icin en hos bir bolum e yorum yazmak olacak cunku bu bolum fark li , naciye ile haci omer nisan i ( tabiki evvela fotolayip burada bizlerle paylasan site sahibi aysedudu ablaya mutesekkirim cok sag olun var olasiniz her daim )efendim iki mimarli bir bina dusunun ( bas mimar kiz anne babasidir her zaman )o mimarin gorunen ikincisi bendeniz altini ciziyorum gorunen i bendeniz destek olan herkese sonsuz tesekkurler, ve burda sevgili akrabalarimiz kezban baci ve cemal demirbaslara cok tesekkur ederim cok nazik ve kibardilar hic zorlastirmadilar kolaylastirdilar aciz ane bendeniz bi hayli lisan i hal ile ifadesi mumkun olmayacak sekilde bahtiyar oldum , sevgili kezban bacima ve cemal kardesime binlerce tesekkur ederim misafir perverler bonkorler kendileri efendim bu hasletinizi bir omur koruyunuz , nasip de varmis naciye ile h omer i sozledik ve cok guzel bir nisan merasimi oldu zaman sorunumuz vardi butun yakinlarimizi haberdar edemedik , EFENDIM TEMMUZ 2010 DA DUGUNE BEKLICEGIM BUTUN AKRABA VE DOSTLARIMIZI , cok diyecek sey var simdilik yetineyim bunlarla daha yazacam insaallah ...selam ile

10. Ynt: İlk Nişan Naciye DEMİRBAŞ ile Ömer YILDIZ'ın 2009 Temmuz,

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

11. zahide

211,734
    1,930
    38

yorumlar iç in teşekkürler, ömer işde akrabalırın böle değerli)))

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş